پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۴۲۷۲
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۲:۴۳
اقتصاددریایی - معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه وظایف این سازمان در حوزه دریایی به ۳ ظرفیت مشخص دولت صاحب پرچم، دولت صاحب ساحل و دولت صاحب بندر، تقسیم شده است، تاکید کرد: هر اقدام توسعه‌ای در حوزه دریایی، اثر مستقیم و تاثیرگذار بر روند تجارت دریایی کشور دارد.

معارفه سرپرست معاونت دریایی سازمان بنادر و‌دریانوردی

به گزارش اقتصاددریایی، علی‌اکبر صفایی در مراسم تکریم مجید علی نازی، معاون سابق دریایی سازمان بنادرودریانوردی، با بیان اینکه فرصت خدمت و مسئولیت به سرعت تمام می‌شود، افزود: افرادی مثل شهید سهبد حاج قاسم سلیمانی، جان شان را در راه اهداف و فراهم کردن زندگی امن‌تر و بهتر برای مردم فدا کردند.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: به رغم وجود قوانین و مقرارت عمومی سالیان گذشته در حوزه دریایی کشور، امروزه تصمیمات و رویکردهای ارزشمند مدیران بخش دریایی، پاسخگوی نیازهای و ضرورت‌های یک سازمان تخصصی بوده و توانسته است گره از بسیاری مشکلات بردارد.

صفایی با اشاره به راهبرد منابع انسانی در سازمان بنادر و دریانوردی و اجرایی‌سازی مجوز جذب نخبگان و نیروهای متخصص در این سازمان، گفت: همکاری و فعالیت نیروهای نخبه در سازمان بنادر و دریانوردی با توجه به وظایف دولت صاحب بندر، پرچم و ساحل، سبب می‌شود تا کشور بتواند به وظایف بین‌المللی و ملی‌اش در حوزه‌های مختلف صنعت دریایی به درستی عمل کند.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، با اشاره به خدمات و زحمات مجید علی‌نازی در مدت تصدی معاونت دریایی این سازمان، توسعه ناوگان در بنادر شمال‌ و جنوب، بازسازی ناوگان‌های فرسوده، تربیت دریانوردان، راه‌اندازی هنرستان‌های دریایی و توسعه هدفمند بنادر بزرگ بازرگانی و بنادر کوچک چندمنظوره را از دیگر راهبردهای توسعه دریامحور در سازمان بنادر و دریانوردی برشمرد.

صفایی در این نشست که اعضای هیات عامل و مدیران دریایی نیز حضور داشتند، ابراز امیدواری کرد علی‌اکبر مرزبان در معاونت دریایی، بتواند منشا آثار مثبت در حوزه دریایی باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه