پایگاه خبری اقتصاد دریایی

برگزاری دومین روز همایش ملی تبیین ابعاد و دستاوردهای ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش؛

هم ‌زمان با توسعه اقتصاددریا، نیازمند توسعه امنیت هستیم

دفاعی و امنیت دریا

توقیف محموله بزرگ سیگار قاچاق در بندر هندیجان

اقتصاددریایی - فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان از توقیف محموله بزرگ سیگار قاچاق در یکی از مناطق ساحلی هندیجان خبر داد.

کشف محموله ۲۲ میلیاردی سیگار خارجی قاچاق در بندرلنگه

اقتصاددریایی -فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف یک محموله سیگار خارجی قاچاق از یک بارنداز در این شهرستان خبر داد.

محموله سرگردان سوخت قاچاق به مقصد نرسید

اقتصاددریایی - فرمانده مرزبانی دریابانی خوزستان از کشف و هدایت محموله سرگردان و شناور سوخت قاچاق در ساحل اروندرود توسط مأموران دریابانی آبادان خبر داد.

امدادرسانی موفق به خدمه شناور پانامایی در آب‌های عسلویه

اقتصاددریایی -رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: امدادرسانی به خدمه شناور خدماتی (فله‌بر) پانامایی در آب‌های عسلویه با موفقیت انجام شد.

اسکورت شناور‌ها تا دهانه کانال سوئز توسط نیروی دریایی ارتش

اقتصاددریایی -فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به وجود ۹ تنگه راهبردی در جهان و مسیرهای آبی اقتصادی دریایی و اهمیت حمل‌و‌نقل دریایی و مبارزه با تروریسم دریایی گفت: اسکورت شناورها تا دهانه کانال سوئز امروز توسط نیروی دریایی ارتش در حال انجام است.

نجات ۳ صیاد در آب های دریای عمان با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار

اقتصاددریایی -معاون دریایی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از نجات جان سه صیاد یک قایق صیادی با هماهنگی مرکز جستجو و نجات دریایی بندر چابهار و همکاری شناور همیار ناجی در آب‌های دریای عمان خبر داد.

۵۸۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های استان بوشهر کشف شد

اقتصاددریایی - فرمانده مرزبانی استان بوشهر از توقیف یک فروند شناور حامل ۵۸۰ میلیارد کالای قاچاق در آب‌های استان بوشهر خبر داد.

شناور حامل کالای قاچاق در ماهشهر توقیف شد

اقتصاددریایی -فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف یک فروند شناور حامل لوازم خانگی قاچاق در آب‌های شمالی خلیج فارس در ماهشهر خبر داد.

دستگیری محکوم مالی فراری هنگام خروج غیرقانونی از کشور

اقتصاددریایی -مجتبی قهرمانی با اعلام این خبر گفت: فرد مذکور دارای محکومیت تقریبی ۳۰۰ میلیارد ریال در شعب دادگاه‌های مدنی بندرعباس است. وی گفت: قرار وثیقه ۴۰۰ میلیارد ریالی برای وی در دادسرای بندرعباس صادر شد.

حزب‌الله حلقه محاصره دریایی اسرائیل را کامل می‌کند

اقتصاددریایی -معاون خبر شبکه المنار لبنان گفت: رژیم صهیونیستی می‌داند که در صورت جنگ فراگیر با حزب الله بنادر آن در ساحل دریای مدیترانه که شریان حیاتی تامین کالا برای این رژیم محسوب می‌شود زیر موشک‌باران حزب الله قرار خواهد گرفت.

تبلیغات متنی
چاپ کارتن
پیشخوان روزنامه