پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۲۴۳
۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۱
دختری ۷ ساله در هند توسط پسر همسایه با لوله آب فلزی مورد تجاوز قرار گرفت.

تجاوز جنسی

بوق خبر - دختری ۷ ساله در هند توسط پسر همسایه با لوله آب فلزی مورد تجاوز قرار گرفت.

به گفته قربانی، زمانی که پسر همسایه از او خواست که به بیرون بروند تا یک گل به او نشان بدهد که در محل دفن زباله روییده است مورد تجاوز قرار گرفت.

او همچنین در ادامه افزود زمانی که به اطراف شهر رفت متوجه شد در بین راه پسر همسایه مدام از یک بطری آب می‌نوشد و خوشحالی می‌کند و به بهانه‌های مختلف او را در آغوش می‌گیرد و لمس می‌کند.

قربانی در ادامه گفت که وقتی به پشت تپه‌ها رفتند پسر همسایه او را در آغوش گرفت و با نگه داشتن دست و پاهایش او را برهنه کرد و برای این که صدای جیغ و گریه‌های او کسی را متوجه قضیه نکند با بستن دهانش، با لوله آب فلزی او را مورد تجاوز قرار داد.

طبق گزارش پلیس، ماموران پلیس با تماس یک فرد با اداره پلیس به محلی رفتند که دختری ۷ ساله برهنه و خونین در آن مکان بیهوش افتاده بود.

با انتقال دختربچه به بیمارستان پزشکان متوجه شدند که وی مورد خشونت جنسی قرار گرفته است.

افسر پرونده با تحقیقات توانست به خانواده قربانی دسترسی پیدا کند.

آن‌ها گفتند که دخترشان از دیروز صبح که به بیرون از خانه رفته تاکنون بازنگشته است و برخی از همسایه‌ها گفته اند که آخرین بار او را با پسر ۲۲ ساله همسایه که فوق العاده شرور است دیده اند که سوار ماشین شدند و بیرون رفتند.

ماموران پلیس با تحقیقاتی که انجام دادند متوجه شدند متهم پس از این که دختر را مورد آزارجنسی قرار داده است متواری شده و از او خبری در دسترس نیست و قربانی به دلیل شدت خونریزی داخلی و جراحات وارد شده در بیمارستان بستری است و به دلیل وضعیت بد مالی، خانواده اش قادر به پرداخت هزینه‌های درمانی اش نیستند و او همچنان با درمان‌های جزئی در بیمارستان تحت درمان است.

منبع: رکنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه