پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۱۸۴
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۳۲
علیرضا خمسه درباره اینکه چرا همسر اولش را طلاق داده و جدا شده می‌گوید که در سن پایین ازدواج کردم و در این سن بسیار احساساتی برخورد کردم.

همسر دوم علیرضا خمسه

بوق خبر - علیرضا خمسه درباره اینکه چرا همسر اولش را طلاق داده و جدا شده می‌گوید که در سن پایین ازدواج کردم و در این سن بسیار احساساتی برخورد کردم و به همین دلیل نتوانستیم مشکلاتمان را حل کنیم.

خمسه هنرپیشه، فیلم‌نامه‌نویس، کارگردان و مجری تلویزیونی ایرانی است. علیرضا خمسه در سال ۱۳۵۷ به فرانسه رفت. علیرضا خمسه یک سال و نیم در مدرسه ون سن، آتلیه اگوستوبوال و آتلیه سیته یونیورسیته پاریس، دوره‌های مربوط به پانتومیم، حرکات بدنی و بازیگری را فراگرفت. علیرضا خمسه در سال ۱۳۵۹ به ایران بازگشت. علیرضا خمسه از همسر اول خود طلاق گرفت. ازدواج مجدد وی با یک خانم با اختلاف سنی زیاد نسبت به خودش بود.

این بازیگر در سال ۱۳۶۲ زمانی که ۳۱ سال سن داشت ازدواج کرد درباره ازدواج همسر اولش اطلاعاتی در رسانه‌های کشور منتشر نشده است.

او از همسر سابقش یک فرزند پسر به نام احمدرضا داشته که در حال حاضر در زمینه بازیگری و موسیقی فعالیت دارد.

اما بعد از جدایی از همسر سابقش مجدداً در سال ۱۳۷۲ و زمانی که ۴۱ سال سن داشت ازدواج کرد این بار با خانم مروارید پورشفیقی زندگی زناشویی خود را از سر گرفت و حاصل این ازدواج دو فرزند دختر به نام درسا و گلسا میباشد.

او درباره اینکه چرا همسر اولش را طلاق داده و جدا شده می‌گوید که در سن پایین ازدواج کردم و در این سن بسیار احساساتی برخورد کردم و به همین دلیل نتوانستیم مشکلاتمان را حل کنیم.

اما برای دومین بار که ازدواج کردن سعی داشتم که با توجه به عقل و عشقی که داشتم همسرم را انتخاب کنم و خوشبختانه ۲۲ سال است که زندگی بسیار خوبی در کنار یکدیگر داریم.

مروارید پورشفیقی همسر دوم علیرضا خمسه است. وی گریمور تلویزیون و سینما می‌باشد.

او در سال ۱۳۷۲ با علیرضا خمسه ازدواج کرد و حاصل این ازدواج ۲ دختر به نام‌های درسا و گلسا می‌باشند، البته این دو خواهر یک برادر ناتنی به نام احمدرضا خمسه دارند، که از همسر اول علیرضا خمسه می‌باشد و سال‌های زیادی است که احمدرضا به همراه مادرش در اسپانیا زندگی می‌کنند. در حال حاضر درسا در رشته سخت افزار کامپیوتر فارغ التحصیل شده است و گلسا دختر کوچک علیرضا خمسه نیز محصل می‌باشد.

مروارید پور شفیقی به مدت چند سال به عنوان گریمور و چهره پرداز در سینما و تلویزیون مشغول به فعالیت بود، اما به دلیل تربیت فرزندانش، حرفه گریموری را رها کرد. وی در حال حاضر خانه دار می‌باشد.

نحوه آشنایی وی با علیرضا خمسه اینگونه بوده است که همسایه یکدیگر بوده اند و پدر هر دوی آن‌ها با هم دوست بوده اند. اما با این حال در زمان خواستگاری علیرضا خمسه، ابتدا پدر مروارید پورشفیقی با ازواج آن‌ها مخالف بوده است، ولی بعد‌ها راضی شده و ارتباط بسیار خوبی باهم دارند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه