پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۶۹۹
۱۳ تير ۱۴۰۰ | ۱۰:۱۵
ارزش برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به چقدر رسیده و آنها که ۶۰ درصد سهام عدالت خود را فروخته‌اند منتظر دریافت چه میزان وجه می‌توانند باشند؟

سهام عدالت

بوق خبر - بورس تهران امروز با سبزپوشی و رشد شاخص‌ها آغاز به کار کرد و در مسیر صعودی حرکت کرد، اما در ادامه از صعود باز ماند. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز شنبه ۱۲ تیرماه با ریزش ۱۰ هزار و ۹۲۳ واحدی به رقم یک میلیون و ۲۴۶ هزار و ۵۵ واحد رسید. امروز شاخص کل ۰.۸۷ درصد و شاخص هم‌وزن ۰.۳۵ درصد کاهش داشت.

فولاد»، «شستا» و «فملی» سه نمادی بودند که بیشترین تاثیر منفی رابر شاخص بورس داشتند و «نوری»، «پارس» و «شفن» سبزترین نمادها در روز سرخ بورس امروز بودند. «ولکار»، «ومدیر» و «برکت» سه نماد پرتراکنش بورس امروز بودند.

در پایان معاملات اولین روز کاری بازار سرمایه، مجموع ارزش نمادهای تشکیل دهنده سهام عدالت همچون وتجارت، وبصادر، فولاد، فارس، فملی، شتران، وبملت، اخابر، کچاد، شپنا، رمپنا، شبندر، فخوز و کگل تغییراتی را تجربه کردند که باعث کاهش ارزش سهام عدالت به میزان ۱۲۰ هزار و ۹۶۸ تومان شد.

ارزش روز سهام عدالت

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به ۷ میلیون و ۷۲۶ هزار و ۷۰۱ تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱.۵ درصد معادل ۱۲۰ هزار و ۹۶۸ تومان کاهش داشت.

با احتساب این موضوع، ارزش ۶۰ درصد قابل فروش سبد ۵۳۲ هزار تومانی سهام عدالت به ۴ میلیون و ۶۳۶ هزار و ۲۰ تومان رسیده است.

ارزش روز دارا یکم

قیمت پایانی هر واحد از دارایکم با کاهش ۲.۰۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۱۲ هزار و ۴۴۵ تومان معامله شد تا ارزش ۲۰۰ واحد از اولین ETF دولتی به ۲ میلیون و ۴۸۹ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از دارایکم با کاهش ۳.۷۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل ۱۲ هزار و ۲۲۰ تومان معامله شد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ کارتن
پیشخوان روزنامه