پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۵۰۸
۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۸
آنا و لوسی دیسینک از آن خواهران دوقلویی که تا به حال دیده اید نیستند. این خواهران ۳۵ ساله‌ی استرالیایی نه تنها چهره و پوشش یکسانی دارند، بلکه همزمان باهم غذا می‌خورند، می‌خوابند، حتی دستشویی و حمام می‌روند و یک شریک عاطفی مشترک هم دارند.

خواهران دوقلو

بوق خبر - آنا و لوسی دیسینک از آن خواهران دوقلویی که تا به حال دیده اید نیستند. این خواهران ۳۵ ساله‌ی استرالیایی نه تنها چهره و پوشش یکسانی دارند، بلکه همزمان باهم غذا می‌خورند، می‌خوابند، حتی دستشویی و حمام می‌روند و یک شریک عاطفی مشترک هم دارند.

آنا و لوسی در یک ریالیتی شوی جدید به نام Extreme Sisters در کنار چند خواهر دوقلوی دیگر، از ماجرا‌های زندگی خود گفتند.

این دو خواهر در این برنامه گفتند از ابتدا رابطه‌ی نزدیکی با یکدیگر داشتند، اما پیوند میان آن‌ها وقتی قوی‌تر شد که پدرشان را بر اثر سرطان از دست دادند.

حالا آن‌ها همه‌ی کار‌ها را به یک شکل و همزمان باهم انجام می‌دهند.

خواهران دوقلو

آن‌ها یک صدا باهم گفتند: «همه‌ی فکر و ذکرمان این است که عیناً مثل هم باشیم. ما اینطوری زندگی می‌کنیم.» این دو خواهر همچنین گفتند خودشان را یک نفر می‌دانند.

اگر آنا خانه شان را پنج دقیقه جاروبرقی بکشد، لوسی هم باید بلافاصله پنج دقیقه جارو بکشد و آن‌ها تمام مدت یکدیگر را تماشا می‌کنند. این دو خواهر هر طور باشد همزمان باهم به دستشویی می‌روند و ۱۰ سال است که یک شریک عاطفی مشترک دارد.

بن بایرن ۳۹ ساله با این دو خواهر در فیسبوک آشنا شد.

آنا و لوسی در این برنامه گفتند: «داشتن یک شریک عاطفی مشترک برای ما به این معنی است که می‌توانیم تمام مدت باهم باشیم.»

این دو خواهر با بن و مادر خود زندگی می‌کنند.

خواهران دوقلو

به گفته‌ی آن ها، شریک عاطفی شان از همان روز اول آن‌ها از هم تشخیص می‌داد و با اینکه شرکای عاطفی قبلی شان تلاش کرده بودند این دو خواهر را از هم جدا کنند، اما بن نزدیکی و پیوند میان آن‌ها را پذیرفته است.

لوسی گفت: «از روز اول ما را از هم تشخیص می‌داد. مادرمان نمی‌تواند این کار را کند، در حالی که بن حتی از پشت تلفن هم می‌فهمد کدام مان هستیم.»

او در ادامه گفت: «قبلاً هر کدام مان یک شریک عاطفی جداگانه داشتیم و آن‌ها نزدیکی و پیوند میان ما را درک نمی‌کردند.»

خواهران دوقلو

«اما بن ما را همینطور که هستیم پذیرفته و همه چیز برابر است. در روابط قبلی مان تلاش می‌کردند ما را از هم جدا کنند، اما بن با ما رفتار برابری دارد و هیچ حسادتی در کار نیست.»

آنا در ادامه گفت: «بن اینطوری که هستیم را دوست دارد. برایش مهم نیست که مثل هم لباس می‌پوشیم یا عادت‌های عجیبی داریم. او بهترین دوست ما است. می‌شود رویش حساب کرد.»

لوسی در ادامه گفت: «اینطوری همیشه دو به یک است، اما او عشق و توجه دو برابری دریافت می‌کند. دو قلویی دو سر بُرد است.».

اما آنا و لوسی باید درباره‌ی مخاطرات رابطه‌ی نزدیک شان تجدید نظر کنند. در بخشی از این برنامه آنا متوجه شد یکی از دندان هایش عفونت کرده و باید کشیده شود. لوسی درخواست کرد که همان دندان را از دهان او هم بکشند تا هیچ فرقی با خواهرش نداشته باشد. اما از آنجایی که دندان لوسی سالم بود دندانپزشک خواسته‌ی او را نپذیرفت.

خواهران دوقلو

این دو خواهر همچنین متوجه شدند آرزوی آن‌ها برای ازدواج هر دویشان با بن در استرالیا غیرقانونی است، چون چندهمسری در این کشور ممنوع است.

با این حال آن‌ها کماکان تصمیم دارند با بن تشکیل خانواده دهند. آنا و لوسی می‌خواهند از طریق لقاح مصنوعی همزمان از بن باردار شوند.

این دو خواهر قصد دارند با فریز کردن همزمان تخمک خود و استفاده از لقاح مصنوعی، بارداری را باهم تجربه کنند.

وقتی از آن‌ها سؤال شد اگر بچه‌ی یکی شان دختر و بچه‌ی دیگری پسر شوند ناراحت می‌شوند، لوسی گفت: «مهم این است که شاد و سالم باشند.»

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه