پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۴۸۴
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۴۱
مدل مو‌های ساده، ظریف و زنانه مدل‌هایی بدون پیچیدگی با حالت‌های صاف یا فر و مجعد، بلند یا کوتاه، باز یا بسته. مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند.

بستن موی زنانه

بوق خبر - برای ایجاد حس تازگی و تغییر ظاهر راهی بهتر از تغییر مدل مو وجود ندارد. وقتی زن‌ها مدل موهایشان را عوض می‌کنند مردان بسیار دوست دارند؛ زیرا این حالت به زن ظاهر تازه و جدیدی می‌بخشد! اگر شما آماده تغییر مدل مو‌های خود هستید، این هفت مدل موی زنانه جذاب را در نظر داشته باشید، زیرا مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند.
مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند

۱. مدل موی کلاسیک باب

بستن موی زنانه

بستن موی زنانه

جذابیت زنانه لزوما در موی بلند تا کمر نیست. مدل موی باب کلاسیک یکی از انواع مدل کوتاهی مو زنانه بسیار جذاب از گذشته تا کنون است که می‌تواند تا شانه‌ها باشد، یا کمی بلندتر یا کوتاه‌تر. این مدل را حتی می‌توانید به صورت نامتقارن (کوتاه و بلند) یا زاویه دار درآورید و جذابیت مدل مویتان را بیشتر کنید. این مدل مو شما را بسیار جذاب و لوند نشان خواهد داد.

۲. مدل موی گوجه‌ای

بستن موی زنانه

انواع مدل موی گوجه‌ای هم برای استایل‌های اسپرت و هم مجلسی کاربرد دارد و مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند. این مدل موی بسته را می‌توانید با توجه به فرم صورت و لباس خود، در بالای سر یا کمی پایین‌تر در پشت سر اجرا کنید و استایلی زیبا و جذاب داشته باشید.

۳. مدل موی موج دار بلند

بستن موی زنانه

بستن موی زنانه

موی بلند موج دار بسیار رویایی است و مردان عاشق آن هستند. مدلی که ظرافت زنانه‌ی شما را دو چندان می‌کند و برای تابستان یا هر زمان دیگر می‌تواند مناسب باشد. برای ایجاد موج در موهایتان می‌توانید از یک سشوار و برس گرد بزرگ استفاده کنید یا حتی موهایتان را در حالی که نم دارد درشت ببافید و بعد باز کنید. برای حجم دادن به آن می‌توانید کمی اسپری حجم دهنده یا شامپوی خشک اضافه کنید.

۴. مدل موی بافت فرانسوی

بستن موی زنانه

بستن موی زنانه

یکی از مدل‌های بافت موی کلاسیک، بافت فرانسوی به شکل‌های مختلف است که به زنان معصومیت و زیبایی خاصی می‌دهد و مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند. برای بافت آن می‌توانید مو‌ها را از جلو شروع به بافتن (از رو یا از زیر) کنید و هر بار یک شاخه به آن اضافه کنید و در نهایت در پشت سر به صورت دم اسبی ببندید. این مدل بافت را می‌توانید دو طرفه، یکطرفه و یا روی جلوی سر امتحان کنید. یک بافت ساده، اما یک مدل موی پیچیده و جذب کننده!

۵. مدل موی فر ملایم و نرم

بستن موی زنانه

موی فر در صورتی که وز و خشک نباشد، از محبوب‌ترین مدل مو‌هایی است که آقایان دوست دارند. حتما شما هم شعر‌های زیادی درباره جعد مو از شاعران عاشق خوانده اید! مدل مویی که به زنان حس رهایی و زیبایی آزادانه‌ای می‌دهد. با توجه به فرم صورت خود می‌توانید مدل‌های مختلفی از موی فر و مجعد درشت یا ریز را با اتوی مو، بیگودی و … ایجاد کنید و ظرافت زنانه‌ی خود را به رخ بکشید.

اگر از دخترانی هستید که موی فر دارید یا مویتان را فر کرده اید، پیشنهاد می‌کنیم ۱۳ نکته کلیدی برای مراقبت از موی فر شده را در ستاره بخوانید.

۶. مدل موی دم اسبی شل

بستن موی زنانه

شاید باورتان نشود، اما در نظر مردان زیبایی با سادگی همراه است و یک مدل ساده و طبیعی مثل موی دم اسبی نیز می‌تواند شما را جذاب و رویایی نشان دهد. کافی است با اکسسوری‌های جذابی مثل گوشواره‌های حلقه‌ای ترکیب شوند. مدل‌های موی دم اسبی! بله مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند. چرا که بسیار زنانه اند و حس ظرافت، مهربانی و سادگی را القا می‌کنند.

۷. مدل موی شینیون شلخته

بستن موی زنانه

بستن موی زنانه

شینیون‌های عجیب و غریب که درست کردن آن ساعت‌ها وقت می‌گیرد و در نهایت مو‌های شما را مثل یک سبد حصیری خشک شده یا پارچه دانتل شق و رق نشان می‌دهد کنار بگذارید! پیچ و تاب دادن مو‌ها و گره زدن آن‌ها در پشت سر می‌تواند بسیار فریبنده باشد به شرطی که از حالت طبیعی خارج نشود و ظرافت و سادگی را حفظ کند. یک شینیون نامرتب و شلخته با شاخه‌هایی رها شده لابلای مو‌ها چیزی است که شما را ماجراجو و جذاب نشان می‌دهد و خواهید دید که مردان عاشق این مدل مو‌ها هستند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه