پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۴۲۷
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۵۴
خانم‌های ریز نقش یکی از مشکلاتی که دارند در انتخاب لباس شان است. در ادامه پیشنهاد‌هایی می‌دهیم به خانم‌های لاغر و ریز نقش برای داشتن یک پوشش بهتر و شکیل‌تر.

تیپ دختران ریز نقش

بوق خبر - خانم‌های ریز نقش دقت کنید لباس‌های سایز کوچک، شما را لاغرتر نشان می‌دهند و اصلا انتخاب مناسبی برای حضور در یک دورهمی زنانه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیستند.

همیشه سعی کنید لباس‌های‌تان مناسب و اندازه خودتان باشد. لباس‌های خیلی شل و گشاد، سن شما را بالاتر نشان می‌دهد و ممکن است اعتماد به‌نفس‌تان را تحت‌الشعاع قرار دهد. هر چند نباید این چیز‌ها خدشه‌ای در عزت نفس شما وارد کند.

همچنین سعی کنید از رنگ‌های روشن استفاده کنید. لباس‌هایی با رنگ مشکی یا تیره شما را لاغرتر از آن چه هستید، نشان می‌دهد.

در ادامه پیشنهاد‌هایی به خانم‌های لاغر برای داشتن یک پوشش بهتر و شکیل‌تر داریم

شومیز گشاد

برای انتخاب شومیز مدل‌های گشاد را انتخاب کنید. دقت کنید که مدل لباس گشاد باشد نه این‌که اندازه بزرگ را انتخاب کنید. شومیز‌های رنگ روشن با پارچه‌های طرح‌دار به علت این‌که توجه دیگران را به خود جلب می‌کند باعث می‌شود لاغری شما کمتر به چشم بیاید. مدل‌های آستین کلوش که به تازگی مد شده، برای افراد لاغر خیلی کمک کننده است.

تیپ دختران ریز نقش

کفش پاشنه دار

پوشیدن کفش‌های لژدار یا پاشنه‌دار برای شما انتخاب مناسب‌تری است. البته در صورتی که با پوشیدن آن‌ها احساس راحتی کنید. اشتباه نکنید کفش‌هایی با پاشنه‌های خیلی بلند را نمی‌گوییم. مناسب‌ترین اندازه پاشنه برای شما بین ۵ تا ۷ سانت است.

سراغ لباس‌های ضخیم زمستانه نروید

شما با غرق شدن در لباس‌های بافت کلفت و با حجم سنگین بسیار ریزتر از حد معمول به چشم خواهید آمد. پس برای زمستان با یک بارانی یا پالتوی مناسب اندازه خود که کمربندی ظریف و کم عرض دارد و با انتخاب چکمه‌ای پاشنه‌دار، درشت‌تر به نظر برسید.

تیپ دختران ریز نقش

لباستان باید ظریف باشد

پوشیدن لباس‌های حجیم و شلوغ که به ظاهر قرار است حجمی به اندام شما اضافه کند، به هر شکلی برای جثه کوچک و ظاهر ریزنقش شما بسیار نامناسب خواهد بود. پس بهتر است با انتخاب لباس‌های ظریف در کنار رعایت کردن نکات بالا ظاهر و قدی مناسب از خود نشان دهید.

تیپ دختران ریز نقش

شلوار مناسب

تا می‌توانید سراغ شلوار‌های جذب نروید. این شلوار‌ها پا‌های شما را باریک و قد شما را کوتاه‌تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد. مناسب‌ترین گزینه برای شما شلوار‌های راسته و یا دم پا گشاد (معمولی) است.

تیپ دختران ریز نقش

کیف بزرگ ممنوع

برداشتن کیف‌های بزرگ هم از آن اشتباهاتی است که هیچ‌گاه نباید مرتکب آن شوید. این کیف‌ها شما را ریزتر نشان خواهد داد. در مقابل سراغ گزینه‌های کیف متوسط و معمولی که این روز‌ها طرفدار زیادی هم دارد، بروید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه