پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۳۲۷۴
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۷:۱۰
مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران اعلام کرد: خرید و عرضه سیستمی نهاده‌های تولید خوراک آبزیان در بازارگاه شیلات راه‌اندازی شد.

راه‌اندازی خرید و عرضه نهاده‌های خوراک آبزیان در بازارگاه شیلات

اقتصاد دریا - «عباس مختاری» افزود: تعداد ۶۸ کارخانه تولید خوراک آبزیان در سامانه بازارگاه شیلات ثبت‌نام کرده‌اند و این کارخانجات قادرند با مراجعه به سایت عرضه‌کنندگان نهاده‌ها (کنجاله سویا، ذرت و جو) نسبت به خرید آن اقدام کنند.

مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران اظهار داشت: کارخانجات مذکور پس از خرید نهاده موردنظر می‌توانند نسبت به تولید خوراک و عرضه آن در سامانه بازارگاه شیلات اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: آبزی پروران پس از ثبت نام در سامانه بازارگاه می‌توانند برای تهیه خوراک مورد نیاز تولید و پرورش ماهی، غذای مورد نیاز مزارع را خریداری کنند.

مختاری گفت: در حال حاضر محدودیت تمام شرکت‌های تولید کنسرو و خاویار برداشته شده است و تنها تعدادی از واحدهای فرآوری میگو از جمله به طور موقت دچار محدودیت شده‌اند.

وی افزود: محدودیت موقت در مورد فرآورده‌های فیله ماهی و سایر اشکال فرآوری همچنان در مورد تمام واحدهای موجود در لیست وجود دارد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه