پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۳۱۶
۱۹ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۱۵
کلیپ و تصاویری از یک جنازه مقابل بیمارستان نظام مافی شوش به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر و از رسیدگی نکردن کادر درمان یا اورژانس به این فرد انتقاد شده بود.

بوق خبر - روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شوش امروز در اطلاعیه‌ای درباره رهاشدن یک جنازه مقابل بیمارستان نظام مافی این شهرستان اعلام کرد: همانطور که در تصاویر منتشره در این فیلم مشخص است، این فرد در کنار ورودی قدیمی بیمارستان و خارج از محوطه بیمارستان توسط فرد یا افرادی ناشناس در حالی که ظاهرا و طبق تصاویر فاقد علایم حیاتی بوده، رها شده است.

تعداد بازدید : 29

این اطلاعیه می‌افزاید: هیچ‌یک از کارکنان بیمارستان از این مساله اطلاع نداشته‌اند با این وجود بلافاصله پس از اطلاع در صحنه حضور یافته و فرد را به اورژانس بیمارستان منتقل کردند، اما متاسفانه پس از معاینات دقیق پزشکی مشخص شد که زمان طولانی از مرگ این شخص گذشته است از این رو پس از هماهنگی با مراجع قانونی جسد شخص مذکور به سردخانه منتقل شد. در این اطلاعیه تاکید شده است: در این دروازه هیچ‌گونه رفت و آمدی صورت نمی‌گیرد و سال‌هاست که ترددی از این مسیر انجام نمی‌شود.

به نظر می‌رسد افرادی که در مرگ این شخص نقش داشته‌اند با علم به این مساله و برای انحراف افکار عمومی به این صحنه‌سازی روی آورده‌اند که از مراجع ذی‌صلاح تقاضا می‌شود برای جلوگیری از تخریب چهره قهرمانانه مدافعان سلامت در ذهن مردم و تضییع زحمات این قشر زحمتکش، ابعاد پنهان این قضیه را هویدا سازند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه