پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۳۱
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۵۳
در زندگی مشترک می‌توانید تنها با گفتن جملات عاطفی و تاثیرگذار، زندگی شیرین و لذت‌بخشی داشته باشید و هر روز عشق و علاقه خود به همسرتان را مستحکم‌تر کنید.

جملات عاطفی

بوق خبر - برای داشتن رابطه‌ای عاشقانه و عالی با همسر کافی است این جمله‌های معجزه گر را بشناسید و هر روز به همسرتان بگویید. برای ایجاد یک رابطه‌ی قوی در یک زندگی شاد و مسرت بخش باید نحوه برقرای ارتباط با همسرتان را بلد باشید و برخی مواقع با گفتن چند جمله‌های معجزه گر رابطه‌ی خودرا در مسیر صحیح حرکت دهید تا شیرینی و لذت زندگی مشترک شما دو چندان شود.

جادوی کلمات در روابط با همسرتان را جدی بگیرید، این کلمات در همسرتان حسی را ایجاد می‌کند که می‌تواند تأثیر گذار باشد و زندگی تان را متحول کند؛ جملاتی را در این بخش از نمناک آورده ایم که که در کنار رفتار مناسب شما قشنگ‌ترین حس‌ها را در همسرتان ایجاد می‌کند و عشق شما را در قلبش تثبیت می‌کند پس این جملات را به همسرتان بگویید و با گفتنش طعم خوشبختی را بچشید.

آقایان اینگونه حرف بزنند

دوستت دارم

خانم‌ها نیاز به شنیدن جملات عاشقانه دارند، زیرا شنیدن این جملات از زبان همسرشان بدترین شرایط و حال شان را به بهترین شکل ممکن تغییر می‌دهد. هر چقدر هم که از عمر زندگی زناشویی شما گذشته باشد شنیدن جملاتی مانند دوستت دارم، سبب می‌شود که همسرتان جایگاه خود را در قلب و زندگی شما بداند و خستگی روز با شنیدن این کلمات ساده از تنش در برود.

پیامبر اکرم (ص) فرموده‌اند: «این سخن مرد که به همسرش بگوید تو را دوست دارم، هرگز از قلب همسرش خارج نخواهد شد». اگر همسرتان سرحال نبود و یا از چیزی دلخور یا ناراحت بود به او جملات عاطفی مانند دوستت دارم و اینکه از بودنش در زندگی تان راضی هستید و خدا را به خاطر داشتنش شکر می‌کنید بگویید تا معجزه عشق را در او ببینید.

جمله‌هایی که زنان دوست دارند بشنوند

تعریف‌های عاشقانه

برای خوشحال و شاد کردن همسرتان و بالا بردن اعتماد بنفس و رضایت او در زندگی از او تعریف و تمجید کنید و طوری رفتار کند که تعریف‌های شما ثابت شود. این تعریف‌ها نباید اغراق گونه و غیرواقعی باشد بلکه بهتر است خصوصیت مثبت همسرتان را ببینید و خوبی‌های او را با صدای بلند به او بگویید. اگر غذایش خیلی خوشمزه شده، در مقابل بچه‌ها به این نکته تأکید کنید.

اگر همیشه خانه تان منظم است، همسرتان خوش لباس است، رنگ موی جدیدش زیباترش کرده ومهربانی اش را دوست دارید، حتما به او بگویید. هم در خلوت و هم در مقابل دیگران از همسرتان تعریف کنید. وقتی که مهمان دارید، هنگام اتمام غذا از پذیرایی و دستپختش تعریف کنید و از خوبی‌های او در مقابل خانواده تان بگویید.

من هستم، نگران نباش

یکی از بزرگ‌ترین عوامل ایجاد خوشبختی در زندگی یک زن حضور مردی در زندگی اوست که بلد است چگونه حس امنیت را در قلب همسرش ایجاد کند. مردی که آرامش را به زندگی القا می‌کند و کار‌ها را سرو سامان می‌دهد.

برای ایجاد این حس، واقعا باید حمایتگر باشید و در قالب کلمات به همسرتان بفهمانید که کنارش هستید و کمکش می‌کنید و همه چیز تحت کنترل تان است. فراهم کردن امکانات به تنهایی کافی نیست، هنگام اضطراب، گفتن یک جمله ساده «من هستم، از چیزی نترس» تا حد زیادی سبب از بین رفتن دلشوره می‌شود.
جمله‌های معجزه گر برای تثبیت عشق به زنان

زیبا و دلربایی

زن‌ها دوست دارند که همسرشان به زیبایی ظاهری آن‌ها اشاره کند و آن را ستایش نماید. برای این تعریف خود جزئیاتی را هم مطرح کنید و به او بگویید چه چیز در او زیباتر است، اینگونه تعریفتان در او اثر بیشتری خواهد داشت.

تو خیلی خاصی

زن‌ها دوست دارند، بدانند که با تمامی گزینه‌های دیگری که شما برای ازدواج درنظر داشته اید تفاوت می‌کنند و ویژگی‌هایی دارند که از نظر شوهرشان در هیچ کدام از زن‌های دور بر هم وجود ندارد. شما با گفتن این جمله این خاص بودن را به او گوشزد کنید و و روی ویژگی‌های مثبت همسرتان تاکید کنید. این موضوع سبب ایجاد حس خوب مورد توجه قرار گرفتن در او شده و باعث می‌شود که او تمرکز بیشتری روی ویژگی‌های مثبتش داشته باشد و برای پررنگ کردن شان تلاش کند.
خانم‌ها اینگونه حرف بزنند

تشکر با قشنگ‌ترین کلمات

بعد از انجام کار‌های مردانه همسرتان از او تشکر کنید و نگویید که او به وظیفه اش عمل کرده و احتیاج به تشکر نیست. فکر نکنید مردان به علت جنس قوی بودن و توانایی‌های مردانه به شنیدن تشکر ندارند بلکه او هر کاری برای شما و زندگی مشترکتان که انجام می‌دهد، از او تشکر کنید و به او بفهمانید که شما قدر دان زحمات او هستید. یک مرد هر قدر هم که قوی باشد در درون خود دوست دارد که همسرش از کار‌ها و خدمات او قدردانی کند.

پیش از این هم در نمناک گفتیم که تشکر از همسر با بیان جملات ساده‌ای مانند ممنون که مرا صبح‌ها تا ایستگاه می‌رسانی، متشکرم که با تمام خستگی ات خرید‌های خانه را انجام می‌دهی برای همسرتان انرژی بخش خواهد بود. از چیز‌هایی که به آن سفارش شده ایم توانایی تشکر کردن از دیگران است.

امام سجاد (ع) می‌فرمایند: «روز قیامت، خداوند متعال به بعضی از بندگانش می‌گوید:آیا شکر فلان کس را به جای آوردی؟ عرض می‌کند:پروردگارا! من شکر تو را به جای آوردم. خداوند می‌فرماید:چون شکر او را به جا نیاوردی شکر مرا هم به جا نیاورده ای!» سپس می‌فرمایند:شکرگزارترین شما در پیشگاه خدا کسی است که از نعمت‌ها و زحمات مردم بیشترین قدردانی و شکرگزاری را به عمل آورد.

جمله‌هایی که مردان دوست دارند بشنوند

ابرمرد زندگی من

از نیاز‌های روحی مردانه که باید برآورده شود این است که او باید بداند در نگاه شریک زندگی اش تکرار نشدنی است و بهترین مرد دنیا از نظر همسرش است، مهم است که مرد زندگی تان بداند در نگاه شما بهترین انتخاب بوده و قوی و قابل اتکاست و دنیای تان بدون او یک حامی مهربان برای تمام لحظات زندگی کم دارد. پس بهتر است این جملات را به همسرتان بگویید تا معجزه این کلمات را مشاهده کنید.

به تو افتخار می‌کنم

در موقعیت‌های مختلف به همسرتان نشان دهید که به او افتخار می‌کنید و در مقابل دیگران نیز با کمال میل نشان دهید که شریک زندگی شما بهترین مرد دنیاست. برخی مواقع ساده به او بگویید که به او و بودنش افتخار می‌کنید و در برخی موقعیت‌ها مقابل چشم همسرتان این جمله که به همسرتان افتخار می‌کنید را به دیگران هم بگویید. وقتی همسرتان متوجه تعریف شما در مقابل دیگران می‌شود، احساس غرور خواهد کرد و این حس را در دلش خواهد داشت. به ویژگی‌های مثبت همسرتان دقت کنید و به آن‌ها افتخار کنید.
گفتن جمله‌های معجزه گر به مردان برای ابراز عشق و علاقه

هدیه‌ای که برام گرفتی، را می‌پسندم

اگر همسرتان برای شما هدیه‌ای گرفت، با باز کردن هدیه اینگونه احساستان را بیان کنید که این هدیه بهترین هدیه عمرتان است و آن چیزی است که می‌خواستید. قدردانی از هدیه‌ای که برایتان گرفته است و استقبال از آن او را به دوباره گرفتن هدیه برای شما ترغیب می‌کند و او را بسیار ذوق زده خواهد کرد.

مهم نیست که از این هدیه خوشتان آمده یا نه، به هرحال باید از او تشکر و قدردانی کنید و قبل از فرا رسیدن ایام خاص درباره چیز‌هایی که دوست دارید داشته باشید صحبت کنید، تا او برای خرید هدیه از ایده‌های شما کمک بگیرد.

از صحبت کردن با تو لذت می‌برم

به شوهرتان بفهمانید که او تنها کسی است که می‌توانید حرف‌های دلتان را به او بزنید و از صحبت کردن با او بسیار لذت می‌برید زمانی که مشکلی در زندگی خود دارید به همسرتان بگویید تو بهترین شنونده برای من هستی، این جمله باعث می‌شود که مردان به نقش حامی و پشتیبانی خودبرای همسرشان پی ببرند.

تو خیلی خوشتیپی

برای بیان احساساتتان به شوهرتان از کلماتی مانند خیلی باحالی یا خیلی شیطونی و یا خیلی خوش تیپی استفاده کنید و به آن‌ها نگویید که خیلی زیبایی، چون این اصلا برای آن‌ها خوشایند نمی‌باشد. بکار بردن این کلمات سبب عمیق شدن صمیمیت از نظر شوهرتان می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه