پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۲۲۴۶
۱۵ آذر ۱۴۰۰ | ۱۹:۰۰
در ادامه با ۴ میوه چاق کننده آشنا می‌شوید.

میوه‌

بوق خبر - برای بعضی از افراد وزن اضافه کردن یا عضله ساختن می‌تواند چالش برانگیز باشد. اگرچه میوه‌ها معمولا به عنوان وعده غذایی محسوب نمی‌شوند، اما به نظر می‌رسد وقتی که قصد افزایش وزن دارید انواع میو‌های مختلف می‌توانند کالری‌های اضافی مورد نیاز بدن تان برای افزایش وزن را فراهم کنند.

علاوه براین، میوه‌ها سرشار از ویتامین‌ها و مواد معدنی ضروری برای حفظ سلامت هستند. در ادامه میوه‌های سالم و پر کالری که می‌توانند به افزایش وزن تان کمک کنند را ارائه می‌دهیم.

اگرچه اکثر میوه‌ها کم کالری هستند، اما بعضی از آن‌ها به دلیل وجود کربوهیدرات بالاتر یا چربی محتویاتشان می‌توانند به افزایش وزن کمک کنند. در اینجا ۴ نوع میوه تازه هستند که برای افزایش وزن شما مفید می‌باشند.

موز

اگر به دنبال افزایش وزن هستید موز یک انتخاب عالی می‌باشد. موز نه تنها مغذی است بلکه منبع خوبی از کربوهیدرات‌ها و کالری‌ها می‌باشد.


بیشتر بخوانید: موز وارد تحقیقات جدیدی شد


آووکادو

آووکادو سرشار از مواد مغذی موثری است. بعلاوه این میوه حاوی کالری زیاد و چربی‌های سالمی است و برای افرادی که دنبال افزایش وزن هستند انتخاب خوبی می‌باشد.  

نارگیل

نارگیل میوه متنوعی است که به دلیل مزایای سلامتی بی شمارش محبوبیت‌های زیادی پیدا کرده است. همچنین نارگیل به دلیل چربی بالا و کربوهیدرات متعادلش منبع خوبی برای کالری‌ها است.  

انبه

انبه میوه خوشمزه و شیرینی است که میزان مواد مغذی را افزایش می‌دهد. انبه مانند موز منابع خوبی برای کالری و بیشتر به صورت کربوهیدرات می‌باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ کارتن
پیشخوان روزنامه