پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۲۱۹۵
۱۰ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۰
ست کردن رنگ کفش با شلوار ممکن است برای آقایان ایده خیلی چالش‌برانگیزی نباشد، اما همه ما می‌دانیم که توجه به جزئیات ظریف همان چیزی است که باعث می‌شود یک مرد واقعا خوش‌پوش به نظر برسد.

کفش

بوق خبر - مردم باطن شما را از ظاهر قضاوت می‌کنند و اگر بتوانید با ظاهر خود دیگران را تحت تاثیر قرار دهید در مراحل بعدی هم شانس موفقیت شما بیشتر است.

اگر در لباس پوشیدن اصول اولیه را رعایت نکنید مردم به سرعت متوجه خواهند شد و شانس برای مقبولیت عمومی کمتر می‌شود.

یکی از اصول اولیه در لباس پوشیدن، که خیلی از آقایان از آن آگاه نیستند قوانین ترکیب کفش و شلوار است. 

هر رنگ شلوار مناسب چه کفشی است؟

شلوار مشکی

شلوار مشکی را تقریبا با هر رنگ کفشی می‌توان پوشید. اگر شلوار خیلی رسمی نباشد می‌توانید آن را با کفش قهوه‌ای بپوشید به شرطی که بافت هر دو شبیه به هم نباشد. در مورد شلوار رسمی، پوشیدن کفش قهوه‌ای چندان توصیه نمی‌شود مگر این که رنگ کفش قهوه‌ای روشن باشد.

شلوار سرمه‌ای

شلوار سرمه‌ای کاربرد زیادی در استایل رسمی و روزمره دارد و بهترین کفش برای پوشیدن با آن کفش قهوه‌ای است که می‌تواند یک ترکیب رسمی باشد، اما برای ترکیب‌های غیر رسمی، از کفش سرمه‌ای و سفید استفاده کنید.

شلوار خاکستری

شلوار خاکستری را با کفش سرمه‌ای بپوشید تا رنگ‌های سرد و گرم در کنار هم جلوه‌گری کنند. انتخاب مناسب بعدی کفش مشکی یا قهوه‌ای است، به شرطی که شلوار خاکستری خیلی روشن نباشد.

شلوار خاکی

خاکی رنگی است که در میانه قهوه‌ای، سبز و خاکستری قرار می‌گیرد و جزو رنگ‌های زمینی است. کفش مشکی بهترین کفش برای این شلوار است و کفش قهوه‌ای و قهوه‌ای روشن در رتبه بعدی قرار می‌گیرد. به طور کلی همه طیف‌های رنگ‌های زمینی با این شلوار هماهنگ است.

شلوار جین

در مورد شلوار جین، آزادی عمل بیشتری دارید. این شلوار را با کفش‌های رسمی براق نپوشید، چون این دو در کنار هم ظاهر جالبی نخواهند داشت. اما اگر مجبورید با شلوار جین کفش رسمی بپوشید رنگ قهوه‌ای از جنس چرم مات یا جیر را انتخاب کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ کارتن
پیشخوان روزنامه