پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۲۰۸
۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۳
انتشار ویدئویی از آرات حسینی که او را در حال بالا رفتن از دیوار نشان می‌دهد مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

آرات حسینی

بوق خبر - روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو‌های حوادث و ورزشی. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند، مانند ویدئوی بالارفتن «آرات حسینی» از یک ستون صاف که پس از انتشار توسط یک فعال توئیتر هندی تبدیل به ویدئویی پربازدید شد.

تعداد بازدید : 92

«ام. وی. رائو»، با انتشار این ویدئو نوشت: «این کودک، معلم من است.» او در شرح این ویدئو نیز نوشت: «این کودک تلاش می‌کند از یک ستون بالا برود. با وجود آنکه چندین بار تلاش ناکام می‌ماند، اما سرانجام این کودک موفق می‌شود خودش را به بالای ستون برساند. او پس از پایین آمدن، موفقیت خود را جشن می‌گیرد.»

این ویدئو تنها در مدت ۲۴ ساعت تاکنون بیش از ۱۱۷ هزار بیننده داشته است. در حالی که برخی از کاربران تصور می‌کردند کودک با استعداد این ویدئو یک دختر باشد، برخی نیز به درستی به هویت او اشاره کردند. این کودک آرات حسینی، کودک فوتبالیست ایرانی عضو آکادمی فوتبال لیورپول است که پیشتر نیز ویدئو‌های از او مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه