پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۳۳۰
۲۰ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۴:۰۵
این ماده در کنار اسم عجیبی که دارد کارآیی زیبا و فوق العاده‌ای خواهد داشت که تنها مقدار کمی از آن برای حالت دادن به مو‌ها کافی خواهد بود.

مراقبت مو

بوق خبر - به طور کلی آدامس مو یا همان کرم ژل مو از دسته حالت دهنده‌های فوق قوی می‌باشد که خوش حالتی و حس سبکی و لطافت مو را همزمان به ارمغان خواهد آورد.

استفاده از این محصول مو‌های شما را به هم نمی‌چسباند و برای فرم دهی انواع مو‌ها بسیار مناسب خواهد بود.

آشنایی با آدامس مو:

بهتر است بدانید که یکی از راه‌های نرم کردن و حالت دهی به مو‌ها به ویژه در افرادی که مو‌های وز و مجعد دارند استفاده از ترکیباتی مانند آدامس مو خواهد بود.

می‌توانید با استفاده از این ماده حالت دلخواه را به مو‌های خود بدهید و نهایت لذت را ببرید. این ترکیب از قدرت حالت دهندگی بالا روی مو‌ها برخوردار است و معمولا افرادی که می‌خواهند برای مدت طولانی مثلا ۲۴ ساعت حالت مو‌های خود را حفظ کنند استفاده از آدامس مو توصیه می‌شود.

این ماده در کنار اسم عجیبی که دارد کارآیی زیبا و فوق العاده‌ای خواهد داشت که تنها مقدار کمی از آن برای حالت دادن به مو‌ها کافی خواهد بود. توجه داشته باشید که این محصول پرکاربرد دو حالت مات و براق دارد که هر فرد بر اساس نوع سلیقه خود می‌تواند مدل مورد نظر را انتخاب نماید.

با وجود اینکه این ماده در مقایسه با چسب مو قدرت چسبندگی پایین تری دارد، اما به سرعت روی مو‌ها خشک شده و حالت دهی اش فوق العاده بالا و سریع خواهد بود و همچنین نرم کننده، درخشان کننده و براق کننده مو‌ها نیز می‌باشد.

استفاده از این ماسک مو برای مو‌های چرب توصیه نمی‌شود، اما می‌توانید از آن روی انواع مختلفی از مو‌ها مانند نازک، ضخیم، کوتاه و متوسط استفاده نمایید.

امروزه انواع این محصول با الهام از آدامس‌های جویدنی و ساختاری مشابه تولید شده اند که کاربرد مشابه با ژل و واکس مو خواهند داشت.

همچنین یکی از مهم‌ترین مزایای انواع آدامس مو حالت دهی و حتی تغییر حالت مو بدون چسبیدن آن‌ها به یکدیگر است. ضمن اینکه بر حسب سختی آدامس حالت دهی به مو‌ها می‌توانند اثرات آنی داشته باشند یا این که از ماندگاری بیشتری برخوردار باشند.

مزیت‌های کرم ژل مو (آدامس مو):

قابل شستشو با آب

فرم دهی مجدد و چند باره

بدون ایجاد سفیدک

ترمیم کننده ساقه مو

خنثی کننده الکتریسیته

حالت دهنده قوی با قابلیت ارتجاعی مو

مناسب حالت‌های فشن بدون چسبندگی مو

ضرر کرم ژل مو (آدامس مو):

نزدیک کردن بیش از حد آدامس مو به ریشه‌ها باعث صدمه دیدن مو‌ها خواهد شد.

با وجود اینکه برخی مواد برای مو مناسب هستند و باعث می‌شود موی شما بسیار با دوام شود، اما باز هم مواد شیمیایی که داخل آن به کار رفته ممکن است موجب از بین رفتن ریشه موهایتان شود.

دستورالعمل استفاده از کرم ژل مو (آدامس مو):

توجه داشته باشید که برای استفاده از این محصول در ابتدا بایستی مقداری از آدامس مو را به کف دست خود بریزید و سپس به نرمی روی مو‌های خود بزنید.

البته توصیه می‌شود که پس از سشوار کشیدن استفاده کنید تا مو‌ها به خوبی حالت بگیرند، اما شما می‌توانید این کرم را پیش از سشوار هم استفاده نمایید، چون هیچ تفاوتی در شیوه استفده نخواهد داشت.

توصیه می‌شود در صورتی که مو‌های خیلی خشکی دارید سعی کنید کمی بیشتر از این ماده استفاده نمایید تا تاثیرپذیری بهتری داشته باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه