پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۱۵۷
۰۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۲
مداد لب یکی از لوازم آرایشی است که اغلب خانم‌ها از استفاده کردن آن غافل می‌شوند. مداد لب تاثیر بسیاری را در زیبا نمودن لب‌ها دارد. در صورتی که طرز صحیح استفاده از آن را بلد باشید می‌توانید لب‌هایی برجسته‌تر و خوش فرم‌تر داشته باشید.

خط لب

بوق خبر - مداد لب یکی از لوازم آرایشی است که اغلب خانم‌ها از استفاده کردن آن غافل می‌شوند. مداد لب تاثیر بسیاری را در زیبا نمودن لب‌ها دارد. در صورتی که طرز صحیح استفاده از آن را بلد باشید می‌توانید لب‌هایی برجسته‌تر و خوش فرم‌تر داشته باشید.

با یک مقایسه خط لب را تعریف میکنیم؛ نسبت رژلب به خط لب، دقیقاً همانند نسبت پرایمر به فونداسیون است. یا می‌توان آن را با برق ناخن و لاک ناخن مقایسه کرد. خط لب می‌تواند جزئیات بیشتری را به لب اضافه کند. در حقیقت کاربرد خط لب را می‌توان زیباتر دیده شدن لب‌ها دانست.

اگر می‌خواهید لب شما جزئیات بیشتری داشته باشد و مثلاً بزرگ‌تر و حجیم‌تر به نظر برسد، حتماً باید از خط لب استفاده کنید. استفاده از خط لب بسیار ساده است و می‌تواند واقعاً مفید واقع شود. خط لب یا مداد لب بر خلاف تصور بسیاری از افراد، کاربرد بسیار زیادی در جلوه دادن به لب‌ها دارد.

با وجود اینکه ابداع مداد لب به اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی بر می‌گردد، اما هنوز هم کاربرد خود را در آرایش لب حفظ کرده است.

کاربرد خط لب آرایشی

۱. به عنوان زیر ساز لب

۲. بزرگ‌تر نشان دادن لب

۳. تغییر دادن فرم و ظاهر لب

۴. پیشگیری از پخش شدن یا ماسیده شدن رژ لب

۵. استفاده از آن به جای رژ لب

۶. ماندگاری بیشتر رژ لب

تاثیر استفاده از خط لب در آرایش صورت

 

ماندگاری بیشتر رژ

اگر می‌خواهید رژلبتان پاک نشود و در یک مهمانی چند ساعته بدون تغییر و کمرنگ شدن، روی لبتان ثابت باشد، قبل از اینکه رژلب بزنید، دور تا دور و داخل لب را با مداد لب آرایشی که همرنگ رژلبتان است، پر کنید. این پایه برای لب‌ها به عنوان یک فیکس کننده رژلب خواهد بود که از پاک شدن آن جلوگیری می‌کند.

این پایه برای لب‌ها به عنوان یک فیکس کننده رژلب خواهد بود که از پاک شدن آن جلوگیری می‌کند. به طور کلی برای ماندگاری بیشتر هر آرایشی، باید از پرایمر و پوشش پایه برای آن استفاده کرد که برای رژلب، استفاده از مداد لب همین حکم را دارد.

پر نشان دادن لب‌ها

اگر لب‌های باریکی دارید و میخواهید آن‌ها را حجیم‌تر نشان دهید و یا اینکه میخواهید بخشی از فرم لبتان را اصلاح کنید باید خط لبی را انتخاب کنید که یک درجه از رنگ رژ لبتان تیره‌تر باشد.

دورتا دور لب هایتان را با خط لب بکشید و سپس شروع به زدن رژلب کنید. پس از اتمام آرایش لب‌ها میتوانید با استفاده از یک برق لب کار را تمام کنید. با این روش لب‌های شما حجیم‌تر نشان داده میشوند.

جلوگیری از پخش شدن رژ لب

اگر تصمیم دارید از رژلب جامد و روغنی استفاده کنید باید قبل از آن دور لب تان را خط لب بکشید. این کار باعث میشود که رژ لب تان پخش نشود. توجه داشته باشید که رنگ خط لب تان تفاوت زیادی با رنگ رژ لب تان نکند، زیرا در این صورت ظاهری نازیبا را برای لب‌های شما به وجود می‌آورد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه