پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۰۹۷
۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۰۶:۰۰
در این مطلب شما را با روش‌های فرم دهی به بینی بدون استفاده از جراحی آشنا می‌کنیم و شما می‌توانید به راحتی و بدون جراحی و عوارض آن ظاهری دلخواه بدست آورید.

فرم دادن به بینی بدون عمل جراحی

بوق خبر - فرم دادن به بینی یکی از کار‌هایی می‌باشد که می‌توانید بدون عمل جراحی آن را انجام دهید. البته روش‌هایی که بدون جراحی هستند امکان بازگشت دارند و ممکن است بعد از شش ماه الی یک سال دوباره فرم بینی شما به حالت ابتدایی باز گردد، ولی با ترمیم مجدد دوباره می‌توانید به بینی خود فرم بدهید.

بسیاری از افراد از تیغ جراحی می‌ترسند و دوست ندارند به دلایل ساده‌ای مانند تغییر قیافه به زیر تیغ بروند بنابراین به دنبال روش‌های ساده‌ای می‌گردند تا بتوانند بدون درد و خونریزی این کار را انجام دهند.


بیشتر بخوانید:

درباره تزریق ژل گونه بیشتر بدانید

چگونه با تزریق ژل زیباتر شویم؟

راه‌های از بین بردن جای جوش با لیزر


حدودا ۵۰ سال است که مردم برای زیبا‌تر شدن چهره خود هر کاری را انجام می‌دهند و عمل‌های زیبایی یکی از این کار‌ها می‌باشد که ریسک زیادی دارد و مانند هر عمل جراحی دیگری نیازمند بیهوشی می‌باشد. در ادامه روش‌های فرم دهی به بینی را برایتان بیان می‌کنیم.

استفاده از فیلر

استفاده از این روش بسیار ساده می‌باشد و شما می‌توانید با مراجعه به یکی از مراکز معتبر این کار را انجام دهید. در واقع استفاده از فیلر بدون نیاز به بیهوشی است و بینی فردی که می‌خواهد این کار را انجام دهد بی حس می‌کنند و مواد را به نواحی مختلفی از بینی تزریق می‌کنند.

اثر گذاری لیفت بینی بدون جراحی با گذشت زمان مشخص می‌شود و تنها مزایایی که دارد این است که فرد به راحتی می‌تواند کار‌های خود را انجام دهد. بعد از استفاده از فیلر ممکن است بینی شما و اطراف آن دچار کبودی و تورم شود و شما می‌توانید با استفاده از کمپرس آب سرد این کبودی‌ها را از بین ببرید.

استفاده از نخ

نخ لیفت یکی از روش‌های بسیار جدید برای فرم دادن به بینی می‌باشد که امروزه مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است. بسیاری از افراد از این روش برای درمان افتادگی بینی استفاده می‌کنند و رضایت بسیار زیادی دارند، زیرا این نخ‌ها بعد از مدتی جذب شده و هیچ عارضه‌ای را ایجاد نمی‌کند.

پلاسما جت

پلاسما جت روش نوینی است که برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد و امروزه بسیار از پزشکان به بیماران خود توصیه می‌کنند که از این روش برای فرم دادن به بینی استفاده کنند. در واقع برای استفاده از این روش ابتدا بینی و اطراف آن تمیز شده و با استفاده از دستگاه سوزانده می‌شود.

زمانی که از این روش استفاده می‌کنید باید جلسات درمانی را طی کرده تا بتوانید نتیجه بسیار خوبی بگیرید. یادتان باشد که بعد از این کار ممکن است سوختگی و درد در محل سوخته شده برایتان ایجاد شود که با استفاده از دارو‌های مخصوصی که پزشک آن‌ها را تجویز می‌کند این درد و سوختگی بعد از یک ماه به طور کامل از بین می‌رود.

افراد مستعد برای این روش‌ها

برخی از افراد نمی‌توانند از روش‌های گفته شده استفاده کنند و این روش‌ها برای آن‌ها کار ساز نمی‌باشد، ولی یک سری از افراد می‌توانند به راحتی هر کدام از سه روش گفته شده را استفاده کنند و هیچ مشکلی برایشان ایجاد نمی‌شود.

این افراد مستعد عبارت اند از:

افرادی که نمی‌خواهند تغییرات گسترده‌ای داشته باشند.
افرادی که نوک بینی آن‌ها تغییر حالت داده است.
افرادی که افتادگی نوک بینی دارند.
افرادی که بینی سر بالا دوست دارند.
افرادی که نمی‌توانند جراحی کنند.
افرادی که دوست دارند راحت تنفس کنند.

فواید استفاده از روش‌های غیر جراحی

یادتان باشد که هر کاری که نیاز به جراحی را لغو کند می‌تواند فواید بسیار زیادی داشته باشد، زیرا دارو‌های بیهوشی و درد‌های بعد از عمل برای بسیاری از افراد غیر قابل تحمل می‌باشد و در برخی موارد نادر عمل‌های جراحی ساده باعث مرگ افراد می‌شود.

از مهم‌ترین مزیت‌هایی که این روش‌ها دارد این است که اگر از تغییرات اعمال شده راضی نبودید بعد از چند ماه دوباره فرم بینی شما به حالت اولیه باز می‌گردد.

اگر بینی شما سطح ناصافی داشته باشد می‌توان آن‌ها را با استفاده از ژل و چربی پر کرد و مشکل شما به سادگی از بین می‌رود و نیازی به هزینه‌های گراف ندارد.

مزیت دیگری که این روش دارد این است که به راحتی می‌شود تفاوتی که در دو طرف بینی ایجاد می‌شود را از بین برد و تقارن ایجاد کرد بدون این که نیاز باشد به زیر تیغ جراحی بروید.

با استفاده از روش‌های گفته شده می‌توانید قوز بینی را از بین ببرید و همچنین می‌توانید به درمان افتادگی‌ها بپردازید.

از تیغ استفاده نمی‌شود و درد و عوارض جانبی آن‌ها نسبت به جراحی بسیار کم می‌باشد.

می‌توانید هر طور که دوست دارید بینی خود را فرم بدهید.

این روش‌ها حدودا ۳۰ دقیقه الی یک ساعت زمان بر است.

انحنای بینی خود را می‌توانید در عرض یک ساعت و بدون درد از بین ببرید.

این روش‌ها برای درمان نقص‌های جراحی نیز مورد استفاده است.

زمان ماندگاری روش‌های غیر جراحی

برای این که بینی خود را به هر شکلی که دوست دارید در بیاورید می‌توانید از روش‌های گفته شده استفاده کنید، ولی باید بدانید که این روش‌ها برخلاف جراحی بینی ماندگاری دائمی ندارد و با توجه به فرایند بیولوژیکی ممکن است ماندگاری آن‌ها از ۶ ماه تا ۲ سال باشد.

البته جالب است بدانید که این ظاهر جدید شما بدون جراحی بوده و در عرض یک ساعت می‌توانید چهره خود را گونه‌ای تغییر دهید و تا دو سال ماندگاری دارد.

البته این روش‌ها برای افراد دیگری هم مورد استفاده قرار می‌گیرد که دوست دارند عمل جراحی دائمی انجام دهند و ابتدا تغییرات را این گونه برایشان اعمال می‌کنند تا بتوانند راحت‌تر تصمیم بگیرند که دوست دارند باز هم جراحی شوند یا خیر، زیرا روش‌های گفته شده خطرات کم تری دارد و فرد می‌تواند تغییرات را به صورت دلخواه روی بینی خود اعمال کند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه