پایگاه خبری اقتصاد دریایی

موضوع

باید‌ها و نباید‌های دوران بارداری/ نکاتی درباره رابطه جنسی زوجین در این دوران

زوجین در دوران بارداری و شیردهی زنان باید نکاتی را رعایت کنند تا ضمن حفظ سلامت زن، سلامت نوزاد نیز حفظ شود.

هشدار به والدین بلاگری که در مسیر جمع‌کردن لایک برای فرزندشان هستند

نه برای دستفروشی بر سر چهار راه‌ها می‌روند و نه در میان زباله‌ها برای به دست آوردن پولی سطل‌های زباله را زیر و رو می‌کنند؛ آن‌ها کودکانِ والدینی هستند که پدران و مادرانشان با انتشار عکس و فیلم‌هایشان در فضای مجازی سعی می‌کنند از مخاطبان خود «قلب قرمز» بیشتری بگیرند.

ازدواج‌های اشتباه کدامند؟

یک روانشناس با تاکید بر لزوم داشتن هدف مشخص برای ازدواج، درباره ازدواج‌های غلط، گفت: افراد بدون میل و خواسته خود و تحت فشار‌های فردی، خانوادگی و فشار‌هایی از سوی جامعه نباید ازدواج کنند.

اعتیاد جنسی چیست؟

اعتیاد جنسی وضعیتی است که قدرت مدیریت فعالیت‌های جنسی را از فرد سلب کرده و افکار جنسی دائمی، توانایی کار‌کردن و حفظ ارتباطات فرد را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

این روابط جنسی پرخطر هستند

با استفاده از مشاوره جنسی می‌توانید از تمام موارد احتیاطی قبل از رابطه جنسی آگاه شوید و رابطه ایمنی را تجربه نمایید.

رابطه جنسی فقط نزدیکی جسمی نیست!

وقتی از رابطه جنسی صحبت می‌شود، منظور انواع تعامل ممکن بین دو طرف است که می‌تواند از یک معاشقه ساده بدون نیت رسیدن به ارگاسم تا رفتار جنسی همراه با اوج لذت جنسی برای یکی یا هر دو طرف یا در نهایت همراهی آن با نزدیکی جنسی باشد.

فحاشی زن و شوهر در دعوا نشانه چیست؟

یک روانشناس با اشاره به اثر منفی فحاشی و بد دهنی زن و شوهر‌ها بر روابط زوجین و با بیان اینکه حل مساله در اختلافات زناشویی با فحاشی زوجین امکان پذیر نیست، گفت: زوجین باید جمله "در دعوای زن و شوهر‌ها حلوا خیرات نمی‌کنند" را فراموش کنند چراکه زن و شوهر باید حتی در دعوا هم بر خود مسط بوده و هیچ توجیهی برای فحاشی زوجین در دعوا وجود ندارد.

دلایل فرار همسران از رابطه زناشویی

کسی نمی‌داند این تصور که برای برقراری رابطه زناشویی، فقط زمان و مکانی لازم است، از کجا آمده! اما واقعیت این است که رابطه جنسی که یکی از پیچیده‌ترین و پررمز و رازترین روابط انسانی است، برای به ثمر نشستن به چیزی بیش از این‌ها نیاز دارد.

جادوی قدردانی و تشکر در زندگی

افرادی که هر روز به خاطر همه مسائل کوچک یا بزرگ از یکدیگر قدردانی می‌کنند، در نهایت فرهنگ قدردانی را در زندگی خود شکل می‌دهند. این موضوع برای شاد و راضی ماندن یک زن و شوهر و موفقیت ازدواج آن‌ها نیز بسیار مهم است.

باور‌های نادرست درباره رابطه جنسی را دور بریزید

در اینجا به چند مورد از اشتباهات در رابطه با زناشویی اشاره می‌کنیم.