پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۶۹۲
۱۳ تير ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۶
یک رابطه جنسی خوب چیزی بیشتر از خود نزدیکی است. بخش عمده هیجان و شور رابطه جنسی قبل از نزدیکی اتفاق می‌افتد (مخصوصاً برای خانم‌ها) هر کاری که به عنوان مقدمه برای رابطه جنسی انجام شود، پیش نوازی یا معاشقه نامیده می‌شود. در این مطلب شما را با نحوه معاشقه آشنا می‌کنیم.

رابطه جنسی

بوق خبر - عدۀ کمی از خانم‌ها و آقایان هستند که می‌دانند روابط جنسی به همان میزان که با جسم رابطه دارد با روح هم رابطه دارد.

خانم‌ها بر خلاف تصور آقایان، چندین ارگاسم متوالی دارند. تحریک نقطه جی (G) و دخول یکی از این ارگاسم‌ها به شمار می‌آید نه کل آن، آقایان باید توجه کنند، خانم‌ها پیش از ارگاسم جنسی نیاز به ارگاسم روحی و عاطفی دارند یعنی؛ مرد باید قبل از آمیزش با جملات و کلمات عاشقانه و محبت آمیز همسرش را برانگیخته نماید. با معاشقه و بازی با بدن همسرتان، وی را به ارگاسم نزدیک کنید و کیفیت و لذت رابطه جنسی را افزایش ببخشید.

روابط جنسی بد و کیفیت پایین آن [پس از ازدواج] می‌تواند باعث بروز برخی از مشکلات روانی، عاطفی و رفتاری و فرجام ناخوشایندی برای زوجین به همراه داشته باشد. زن و شوهری که توافق جنسی در بینشان وجود داشته باشد حتی اگر عقاید و دیدگاه‌های مخالف نیز داشته باشند می‌توانند بدون اینکه در معرض تهدید خطر جدایی قرار بگیرند و بدون جنگ و اختلافی میانشان به وجود بیاید، باهم زندگی کنند، اما در محیطی که عشق و توافق جنسی وجود نداشته باشد کوچکترین اختلاف فکری زندگی را متزلزل می‌کند.

متاسفانه، روابط جنسی امروز آقایان توام با بی اطلاعی ست. آن‌ها روابط جنسی را فقط در قاب لذت نگاه می‌کنند. عدۀ ناچیزی از خانم‌ها و آقایان هستند که می‌دانند روابط جنسی به همان میزان که با جسم رابطه دارد با روح هم رابطه دارد. عشق و تمایل جنسی بیشتر از کار دیگر نیاز به درک و رفتار هنری دارد.

اهمیت معاشقه و پیش نوازی

وقتی که زوج‌ها به مرحله پیش نوازی برسند، نسبت به یکدیگر از تحریک پذیری بالایی برخوردار خواهند بود. در واقع معاشقه بخش مهمی را از رابطه جنسی موثر و موفقیت آمیز را شکل می‌دهد؛ و باعث می‌شوند که دو طرف بیشتر تحریک شوند؛ و ابزار و ترفند کوچکی است که میل همسرتان نسبت به شما بیشتر شود. زمانی که به بستر می‌روید و بدون مقدمه وارد رابطه جنسی می‌شوید انتظار نداشته باشید که تحریک شوید و یا رضایت همسر را برآورده سازید. امکان دارد یکی از طرفین ارضا شود، ولی باید نیمی از وقت خود را صرف تحریک خود و یا طرف مقابل کند. این حرکت فاصله‌ی زیادی با یک پیش نوازی عاشقانه دارد.

در روابط جنسی اگر معاشقه و پیش نوازی وجود داشته باشد زوجین قبل از آمیزش وارد مرحله تحریک شدگی شده اند. هر دو طرف آمادگی و تمایل دارند و به مرحله‌ی برانگیخته شدن رسیده اند. این اتفاق باعث می‌شود رابطه بهتری برقرار کرده و هر دو از رابطه شان احساس رضایت می‌نمایند.

معاشقه و پیش نوازی بار مهر، محبت و عاطفه و علاقه زوج‌ها را زیاد می‌کند. معاشقه را هر زمانی می‌توانید آغاز کنید. پیش نوازی را اگر تا شب تنوانید رابطه جنسی برقرار کنید بعد از صرف ناهار یا تماشای تلویزیون انجام دهید. همین بوسه کردن‌ها و در آغوش گرفتن‌های کوچک است که در همسر برانگیختی زیادی ایجاد می‌کند. وجود معاشقه و پیش نوازی رابطه جنسی را رضایت بخش می‌سازد.

چگونه معاشقه کنیم؟

شاید برخی از جوانان نمی‌دانند که چطور باید زن یا شوهر خود را برای برقراری رابطه جنسی آماده کرده یا به اصلاح او را تحریک کنند. همین عدم آگاهی درباره اصول معاشقه و عشق بازی سبب می‌شود تا زن و شوهر از رابطه جنسی خود لذت کافی را نبرده و کم کم نسبت به یکدیگر دلسرد شوند. عشق بازی در رابطه جنسی مخصوصا برای خانم‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که آن‌ها نسبت به مرد‌ها کمی دیرتر برای رابطه زناشویی آمادگی پیدا می‌کنند. رابطه جنسی قبل از اینکه رابطه دو جسم باشد رابطه دو روح است. پس اگر می‌خواهید از آن بیش‌ترین لذت را ببرید مقاله زیر را بخوانید و از راهکار‌های آن به خوبی استفاده کنید.

اجازه بدهید همسرتان بدن شما را لمس کند

به یاد داشته باشید که در رابطه جنسی خانم‌ها با گوش خود و مرد‌ها با چشمانشان تحریک می‌شوند. یعنی شاید برای یک خانم دیدن اندام برهنه همسرش خیلی جذاب و تحریک کننده نباشد، اما زمانیکه شوهرشان از اندام آن‌ها تعریف کند بسیار تحریک می‌شوند. درست برعکس خانم ها، مرد‌ها کاملا با چشمانشان تحریک می‌شوند و بعد از گذشت چند دقیقه برای رابطه جنسی کامل آماده می‌شوند. اگر می‌خواهید رابطه لذت بخشی داشته باشید، اجازه دهید همسرتان بدن شما را ببیند، اما در همان قدم اول کاملا برهنه نشوید و لباس‌های زیر خود را از تن در نیاورید.

سعی کنید همسرتان را در طول رابطه جنسی با اندام و حرکات تحریک کننده به سمت خود جذب کنید و سپس زمانیکه او نزدیک شد کمی از خود دورش کنید، این کار باعث بیشتر تحریک شدن همسرتان می‌شود، اما در انجام اینکار به هیچ عنوان زیاده روی نکنید، چون می‌تواند تاثیر منفی روی همسر شما داشته باشد. در همین فاصله کم کم لباس‌های خود را از تن در بیاورید.

سعی کنید این کار را به آرامی و با انجام حرکات تحریک کننده مانند گزیدن لب‌ها و بازی با موهایتان انجام دهید. برای این کار می‌توانید از همسرتان هم کمک بگیرید و بخواهید که او لباس‌های شما را از تنتان درآورد. زمانی که همسرتان مشغول این کار است شما می‌توانید به آرامی مو‌های او را نوازش کرده و با انگشتان خود لب‌های او را لمس کنید.

درست نفس کشیدن در طول عشق بازی را فراموش نکنید

زمانیکه همسرتان مشغول بازی با اندام شما است، کمی به خود پیچ و تاب دهید. یعنی هنگامی که همسرتان شکم شما را می‌بوسد کمی خود را تکان دهید و سعی کنید با کشیدن نفس‌های پشت سر هم او را تشویق کنید تا بیشتر این کار را انجام دهد. نفس‌های شما به همسرتان نشان می‌دهد که از کار او خوشتان آمده. اما اگر با این کار احساس راحتی نمی‌کنید سعی کنید خودتان به او جهت بدهید و او را به سمتی ببرید که دوست دارید.
کمی از حرکات تندتر در عشق بازی استفاده کنید.

شاید خانم‌ها عشق بازی و رابطه جنسی آرام را بیشتر ترجیح بدهند. اما رابطه جنسی یک رابطه دو نفره است و باید به تمایلات همسرتان هم توجه کنید. مرد‌ها معمولا حرکات تندتر را کمی بیشتر دوست دارند. پس زمانیکه که نوبت شما شد. سعی کنید کمی حرکات خود را تند‌تر کنید. برای مثال هنگامی که لب‌های او را می‌بوسید خیلی آهسته لب او را گاز بگیرید، اما اینکار را مرتب تکرار نکنید. شاید لازم باشد این کار را در طول رابطه فقط دو بار انجام دهید. لاله گوش، لب ها، گردن، و سینه اش را تند ببوسید و کمی با اندام جنسی همسرتان بازی کنید. این بخش شاید یکی از لذت بخش‌ترین کار‌ها برای همسرتان باشد.

نقاط حساس بدن همسرتان را در معاشقه پیدا کنید


آنچه به شما می‌گوید که آیا رابطه جنسی لذت بخشی خواهید داشت یا نه، کیفیت عشق بازی یا معاشقه است. اگر شما در دوران عقد هستید، رابطه‌ای که با یکدیگر در حین معاشقه دارید پیش بینی کننده کیفیت رابطه جنسی شما در آینده خواهد بود. پس در طول عشق بازی نقاط حساس بدن همسرتان ر اپیدا کنید و سعی کنید بیشتر برای تحریک کردنش از آن نقاط استفاده کنید.

از اندام همسرتان تعریف کنید

در طول معاشقه حتما از اندام‌های جنسی همسرتان تعریف کنید و سعی کنید با استفاده از کلمات تحریک کننده و عامی این کار را انجام دهید. به یاد داشته باشید که در رابطه جنسی شما نباید از چیزی خجالت بکشید، هرچه در این رابطه راحت‌تر با هم برخورد کنید لذت بیشتری از آن خواهید برد. فکر نکنید که صحبت کردن درباره اندام‌های جنسی همسرتان کار بدی است بلکه برعکس باعث تحریک بیشتر او می‌شود. خصوصا خانم‌ها که این موضوع روی آن‌ها بیشتر تاثیر خواهد گذاشت.

در مکان‌های متفاوت با هم عشق بازی کنید

شاید مشکل خیلی از زوجین این باشد که فقط در یک مکان خاص مثل اتاق خواب رابطه جنسی برقرار می‌کنند. اما یکی از راه‌هایی که می‌تواند به شما در لذت بخش‌تر شدن این رابطه کمک کند امتحان کردن مکان‌های مختلف برای عشق بازی است. برای مثال گاهی این کار را در حمام، آشپزخانه و… انجام دهید.

از پوزیشن‌های مختلف استفاده کنید

اگر در معاشقه همیشه از یک مکان و پوزیشن تکراری استفاده کنید، این برای شما تبدیل به عادت شده و به مرور از لحاظ ذهنی نسبت به آن سرد می‌شوید. سعی کنید پوزیشن‌های مختلف را امتحان کنید و هر کدام که برایتان لذت بخش‌تر بود را تجربه کنید. خود را ملزم کنید که حداقل در طول هفته از دو پوزیشن مختلف استفاده کنید.

از لحاظ روحی خود و همسرتان را آماده کنید

برای داشتن یک معاشقه خوب باید حتما هر دو از لحاظ روحی آماده باشید. زمان‌هایی که هر دو خسته اید و تازه از کار یا مهمانی برگشته اید، فرصت خوبی برای انجام این کار نیست. اگر همسرتان زمانی که حوصله نداشتید قصد نزدیک شدن به شما را داشت خیلی زود طردش نکنید. سعی کنید ابتدا گونه یا لبش را ببوسید و بگویید ” می‌دونم که خیلی دلت می‌خواد الان با هم خلوت کنیم، ولی متاسفانه امروز از لحاظ روحی آمادگی این کار را ندارم لطفا بذاریمش برای فردا”. با این کار همسرتان موقعیت را درک می‌کند و قانع می‌شود، اما اگر واکنش تندی از خود نشان دهید ممکن است که او را رنجیده و دلخور کنید.

کار‌هایی که برای همسرتان جذاب است را انجام دهید

به عنوان یک خانم سعی کنید گاهی شیطنت‌های زنانه داشته باشید و مثل بچه‌ها رفتار کنید. مثلا زمان‌هایی که بی حوصله است کمی کنارش بنشینید و خودتان را برایش لوس کنید. اگر احساس کردید همسرتان آمادگی این کار را ندارد کمی به او فرصت دهید و سعی کنید فقط کمی نوازشش کنید. لباس‌هایی که دوست دارد را بپوشید، هیچ اشکالی ندارد اگر برای خرید لباس‌های زیر خود نظر او را هم جویا شوید یا اصلا با هم به خرید بروید.

این کار به همسرتان نشان می‌دهد که شما حواستان به خواسته‌های او هست. اما اگر به عنوان یک مرد می‌خواهید نظر همسرتان را جلب کنید، سعی کنید گاهی برای او هدیه‌ای هر چند کوچک مثل یک شاخه گل بخرید، زمان‌هایی که در دوره عادت ماهیانه اش است، از او مراقبت کنید و بیشتر از هر زمان دیگری از او و خوبی هایش بگویید و تمایل خود را از اینکه چقدر دوست دارید زودتر با او عشق بازی کنید را بیان کنید. یادتان باشد که در دوره عادت ماهیانه همسرتان معاشقه ممنوعیتی ندارد، اما این کار باید کاملا با رضایت همسر شما باشد و هیچ اجباری از سمت شما وجود نداشته باشد.

به آراستگی ظاهری خود توجه کنید

نظافت و رسیدگی به ظاهر یکی از مهم‌ترین عوامل تاثیر گذار بر کیفیت معاشقه است. خانم‌ها معمولا نسبت به همسرانشان بیشتر به این مسئله توجه می‌کنند، ولی شاید برخی از مرد‌ها اهمیت این مسئله را نادیده می‌گیرند و فکر می‌کنند فقط باید همسرشان به ظاهرش توجه کند. توصیه می‌کنیم که حتما قبل از معاشقه حمام کنید، مسواک بزنید، از خوردن هر چیزی که باعث بو گرفتن دهان می‌شود جدا خود داری کنید، از عطر یا ادکلن استفاده کنید، اما زیاده روی نکنید و حتما مو‌های زائد بدنتان را اصلاح کنید.

وسواس به خرج ندهید

متاسفانه یکی از مشکلاتی که شاید باعث بروز اختلاف در زوجین می‌شود وسواس یکی از آن‌ها در طول رابطه است. به این معنا که مثلا زن یا شوهر برای طرف مقابلشان محدودیت‌هایی را در نظر می‌گیرند. خانم اجازه نمی‌دهد که همسرش دست به آلت تناسی اش بزند یا شوهری که به زنش می‌گوید اجازه نداری لب‌های مرا ببوسی، چون آب دهانت کثیف است و ممکن است من را بیمار کنید. وسواس از هر نوع و از سمت هر کدام از زوجین که باشد باید درمان شود، چون در غیر این صورت زنگ خطری برای آینده رابطه شما خواهد بود.

پیام‌هایی با محتوای جنسی برای همسرتان ارسال کنید

یکی دیگر از راه‌هایی که می‌توانید از طریق آن همسرتان را برای عشق بازی آماده کنید. فرستادن پیام‌هایی است که محتوا و مضمون جنسی دارند. اگر احساس می‌کنید هنوز برای رو در رو گفتن واژگان جنسی آماده نیستید فرستادن پیام فرصت خوبی برای کم کردن خجالت شما است. شما در قالب پیام می‌توانید هر چه برای داشتن یک رابطه جنسی لذت بخش نیاز دارید را به همسرتان بگویید و نظر او را هم جویا شوید. یکی از این پیام‌ها می‌تواند پیشنهاد یک پوزیشن جدید برای برقراری رابطه جنسی باشد.

نکته: متاسفانه تجربه کار با برخی زوجین نشان می‌دهد که عده‌ای برای لذت بردن از معاشقه خود روش‌های نادرستی را در پیش می‌گیرند. برای مثال مرد‌ها یا زن‌هایی که پیشنهاد تماشای فیلم پورن را به همسر خود می‌دهند و تصمیم می‌گیرند از آن‌ها الگو برداری کنند. اما آنچه باید بدانید این است که این قبیل فیلم‌ها در بخش‌های متخلف ضبط شده اند و اینقدر طولانی نیستند، بازیگران از دارو‌های محرک استفاده می‌کنند و مهم‌تر از همه اصلا برای فرهنگ کشور ما ساخته نشده اند.

افرادی که شما در این فیلم‌ها می‌بینید مرد‌ها و زن‌هایی هستند که اندام خود را با عمل‌های زیبایی متعددی به حالت فعلی درآورده اند. ضمن اینکه این گونه فیلم‌ها فقط باعث بالا رفتن سطح انتظار شما از همسرتان می‌شود و اجازه نمی‌دهد که بتوانید از رابطه خود لذت کافی را ببرید.

نکاتی درمورد چگونگی معاشقه

– آقایان عزیز، تا جایی که امکانش است خودتان عریان نشوید، اجازه بدهید خانمتان آرام آرام این کار را برای شما انجام بدهد، خانم‌ها عریان کردن را دوست دارند؛ و همچنین شما این کار را برای او انجام بدهید، البته آرام آرام.

– حرف بزنید، صبحت کنید، اما نه در مورد قبض آب و گاز و برق یا بدهکاری‌ها و گرفتاری ها، همانطور که می‌دانید مرد‌ها با تصویر به خودشان می‌آیند و زن‌ها با صدا، پس سعی کنید عاشقانه با او حرف بزنید، جملات انرژی بخش بدهید، بگویید که همیشه در کنارت هستم، بگویید دوستت دارم، (برای خانم‌ها جمله ” دوستت دارم ” همان قدر لذت بخش است، که برای مرد ” به تو افتخار می‌کنم ” لذت بخش است.)

– نقطه جی؛ همه خانم‌ها در دیواره قدامی واژن، بخش حساس و تحریک پذیری به نام نقطه جی دارند. با تحریک این نقطه میتوانید همسرتان را به ارگاسم برسانید.

– شوخی‌های جنسی، بازی‌های جنسی، (فانتزی‌های خودتان را در ذهنتان حبس نکنید، همین ایده‌ها هستند که رابطه جنسی را متنوع میکنند و به آن رنگ و لعاب می‌بخشند.)

* خوابیدن مرد بعد از رابطه جنسی، برای زن زیاد خوشایند نیست. زیرا در این لحظه زن نیاز به توجه همسرش دارد، حتی با در اغوش گرفتن هم مسئله حل می‌شود. سعی کنید پس از انزال به همسرتان توجه کنید. (درست است، بعد از انزال دیگر حسش نیست؛ یا به عبارت منطقی‌تر بدن بعد از خروج منی سُست و ضعیف و بی حال می‌شود، اما توجه شما به همسرتان در این لحظه بسیار برای وی دلنشین خواهد بود.)

آمادگی برای رابطه جنسی

آمادگی دستگاه تناسلی هیچ ارتباطی به آمادگی روحی شما ندارد. دستگاه تناسلی شما بعد از مدتی استراحت و همچنین تغذیه مناسب آمادگی خود را برای فعالیت مجدد بدست می‌آورد، ولی آمادگی روحی زمانی بدست می‌آید که حس شما درخواست کند.

متاسفانه این مورد اصلاً رعایت نمی‌شود و زوجین به محض آمادگی در اعضای تناسلی و بدلیل فراهم بودن بستر مناسب دلیلی برای خودداری نمی‌بینند و رابطه را ایجاد می‌کنند. سپس براحتی بعد از مدتی دچار دلزدگی جنسی خواهند شد.

زیرا درست است که شما فیزیکی ارضا شده اید، اما حس جنسی شما ارضاء روحی نمی‌شود و شما همچنان تشنه روحی هستید. حالا در تلاشید که روحتان را سیراب کنید و به محض آمادگی مجدد دوباره رابطه برقرار می‌کنید، ولی می‌بینید که اوضاع خرابتر می‌شود. روابط جنسی سریعاً جذابیت خود را از دست داده و شما را به دالانی از افسردگی پرتاب می‌کند.

شما اشکال را از همسر خود می‌بینید و کم کم وی را فردی سربار، سرد، تکراری و خسته کننده می‌یابید. چون امکان بروز هم ندارید سر هیچ و پوچ کارتان به مشاجره می‌کشد. سرخوردگی از ازدواج به شما دست خواهد داد و در انتها زن‌ها و مرد‌ها به خود حق می‌دهند که زیر آبی بروند؟! چرا که همسرشان را عامل این مورد می‌دانند.

شما باید برای پالایش روح و عشقتان از رابطه جنسی استفاده کنید و نه برای خلاص شدن از یک حالت فیزیکی. رابطه جنسی یک ابزار قدرتمند در خدمت روح برای ابراز علاقه می‌باشد نه یک وسیله برای ایجاد زنگ تفریح…پس بگذارید که کشش عشقی شما را وادار به ایجاد رابطه کند و نه فشار جسمی…در اینصورت در هیچ مقطعی همسرتان برای شما تکراری نخواهد شد و شما همیشه در یک آرامش روحی قرار خواهید داشت….

اما نکته مهمتر: برخی مواقع فشار‌ها و مشکلات زندگی در خارج از خانه (چه برای زن و یا مرد) آن‌ها را نیازمند یک رابطه عاطفی با جنس مخالف می‌کند. در این هنگام نوازش، لامسه، بوسه و… بسیار مناسب است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه