پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۶۱۳
۰۶ تير ۱۴۰۰ | ۱۸:۱۴
در این مطلب با نحوه حالت دادن ابرو‌ها با روش‌هایی بدون ضرر و آسان آشنا خواهید شد که امیدواریم به کمک روش‌های ذکر شده بتوانید به ابرو‌های خود فرمی بی نظیر را ببخشید و جذاب‌تر از همیشه به نظر برسید.

حالت دادن به ابرو

بوق خبر - همه خانم‌ها تمایل دارند ابرو‌هایی زیبا و بدون نقص داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از افراد می‌باشید بهتر است به کمک محصولات آرایشی به حالت دادن ابرو‌های خود بپردازید.

روش‌های زیادی نظیر آرایش ابرو و برداشتن ابرو برای فرم دادن به ابرو‌ها وجود دارند و شما می‌توانید به کمک روش‌های ذکر شده تغییرات مثبتی در شکل ظاهری ابرو‌های خود ایجاد نمایید.

فرم دادن به ابرو‌ها با روش‌های ساده

۱. وازلین

اگر شما پوستی حساس دارد و دچار التهاب پوستی هستید بهتر است دست از اصلاح ابرو‌های خود بردارید و از وازلین برای مرتب کردن آن‌ها استفاده نمایید. برای فرم دادن به ابرو‌ها به کمک وازلین می‌توانید مقداری از وازلین را بردارید و آن را به ابرو‌های خود بزنید سپس ابرو‌ها را فرم بدهید و اگر مقدار وازلین زیاد بود می‌توانید به کمک دستمال کاغذی به ابرو‌ها ضربه بزنید و اضافات وازلین را پاک نمایید و در نهایت نیز مقداری پودر فیکس بی رنگ به ابرو‌ها بزنید.

۲. برق لب

ابتدا ابرو‌ها را شانه بزنید سپس آن‌ها را شکل دلخواه در آورید و مقداری برق لب به ابرو هایتان بزنید و اجازه دهید تا تمام طول روز ابرو هایتان به صورت مرتب باقی بمانند.

۳. اسپری فیکساتور مو

مقداری از اسپری را روی انگشت خود بزنید سپس به کمک انگشت به ابرو‌های خود فرم بدهید. توجه داشته باشید که اسپری را نباید به صورت مستقیم روی ابرو هایتان اسپری نمایید، زیرا ممکن است به چشم و پوست شما آسیب وارد شود.

۴. ژل ابرو

برای ساخت ژل ابرو طبیعی می‌توانید ۱/۲ ژلاتین را درون ۱/۲ فنجان آب جوش حل نمایید سپس چند قطره روغن اسطوخودوس و روغن رزماری را به ژلاتین حل شده بیفزایید و مخلوط مواد را درون ظرف قدیمی ریمل که به خوبی شسته اید بریزید و ظرف را به مدت ۱۲ ساعت در دمای اتاق قرار بدهید سپس می‌توانید از ژل ابروی طبیعی استفاده نمایید. در صورت تمایل می‌توانید به ابرو‌ها به کمک ژل ابروی شیمیایی نیز فرم بدهید.

۵. روغن جوجوبا و روغن زیتون

یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق روغن جوجوبا را با یکدیگر ترکیب نمایید سپس پنبه‌ای را به مخلوط روغن‌ها آغشته نمایید و به ابرو‌های خود بزنید تا فرم بگیرند. اگر تمایل دارید ابرو هایتان به صورت مرتب در بیایند می‌توانید از مخلوط روغن دو بار در روز استفاده نمایید.

نکات طلایی برای داشتن ابرو‌های خوش حالت

برای اصلاح ابرو‌های خود مدلی که متناسب با فرم صورت تان است را انتخاب نمایید.
در زمان برداشتن ابرو‌ها تار‌های آن‌ها را در جهت رویش مو‌ها بردارید.
برای برداشتن تار ابروی نازک از موچین مناسب استفاده نمایید.
اگر ابرو‌های شما پرپشت نیستند می‌توانید به کمک سایه و مداد یا رنگ ابرو به آن‌ها فرم بدهید و ابروهایتان را پر رنگ‌تر نمایید.
دم ابرو‌ها را نازک کنید تا زیباتر دیده شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه