پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۶۰۸۹
۰۵ تير ۱۴۰۳ | ۱۸:۱۰
اقتصاددریایی - معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در پیامی فرا رسیدن روز جهانی دریانورد را به تمامی دریانوردان که با همت و تلاش ستودنی خود از جان و آسایش خود مایه می‌گذارند تا چرخ عظیم صنعت حمل و نقل دریایی به حرکت دائمی خویش ادامه دهد، تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی به مناسبت روز جهانی دریانورد

به گزارش اقتصاددریایی، در پیام علی اکبر صفایی چنین آمده است:
دریا منبع لایزال الهی و پیونددهنده تجارت بین المللی و پیشران بلامنازع اقتصاد جهانی است و دریانوردان عامل اصلی بهره‌وری تجارت دریایی هستند که با عزمی راسخ و گام هایی استوار پهنه های دریاها و آبهای آزاد را درنوردیده و با همت و تلاش خود از جان و آسایش خود مایه می‌گذارند تا چرخ عظیم صنعت حمل و نقل دریایی به حرکت دائمی خویش ادامه دهد.

هوشیاری و عملکرد به یادماندنی دریادلان مجاهد وخستگی‌ناپذیر و غیورمردان دریادل در برهۀ کنونی و با توجه به تحریم‌های ناجوانمردانه در بخش حمل ونقل دریایی کشور، نقش مهمی را در دستیابی به اهداف و برنامه‌ها ایفا کرد و به لطف الهی و تلاش و دلسوزی این دریانوردان عزیز جامعه دریایی و بندری کشور موجب شد که صادرات و واردات کالا‌ها با وقفه مواجه نشود. بی‌تردید اگر حضور نیروی انسانی متخصص، آگاه و کارآمد حرفه‌ دریانوردی نبود، توسعه صنعت حمل ونقل دریایی محقق نمی شد.

اینجانب ضمن تبریک فرارسیدن «روز جهانی دریانورد» ، تلاش‌ها و مجاهدت‌های تمامی دریانوردان غیور، تلاشگر و متخصص که پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را از خزر و خلیج فارس و دریای عمان تا دریاهای دور و نزدیک دنیا، برافراشته نگه داشته اند، ارج می نهم و سلامت و توفیق روزافزون آنان را در پیشبرد اهداف عالی دریایی جمهوری اسلامی و اجرای سیاست های کلی توسعه دریامحور از خداوند منان مسئلت می نمایم .

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه