پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۴۲۷۴
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ | ۱۳:۰۲
اقتصاددریایی - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، با بیان اینکه طی پنج روز گذشته ۳۳۵ هزار و ۹۴۴ خودرو وارد گیلان شده اند، افزود: گیلان از نظر تعداد خودرو‌های ورودی استان نهم بود.

افزایش ۷۲ درصدی ورود به گیلان طی پنج روز گذشته

به گزارش اقتصاددریایی، با اشاره به وضعیت تردد در محورهای استان گیلان در تعطیلات گذشته، اظهار کرد: در بازه زمانی ۱۸ لغایت ۲۲ بهمن شاهد تردد ۶۵۷ هزار و ۷۲۹ دستگاه وسیله نقلیه در محورهای استان بودیم.

وی با بیان اینکه در مدت زمان مذکور ۳۳۵ هزار و ۹۴۴ خودرو وارد گیلان شده اند، افزود: شاهد رشد ۷۲ درصدی ورود به استان نسبت به مدت مشابه هفته گذشته هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان همچنین از خروج ۳۲۱ هزار و ۷۸۵ خودرو از استان خبر داد و خاطرنشان کرد: نسبت به مدت مشابه هفته گذشته ۶۵ درصد افزایش در خروج از استان داریم.

نیک فهم تردد ورودی از محور آزادراه قزوین - رشت را ۱۵۷ هزار و ۸۹۶ خودرو دانست که رشد ۱۴۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه هفته گذشته نشان می دهد و بیان کرد: تردد خروجی از محور رشت - قزوین نیز ۱۴۳ هزار و ۹۴۸ خودرو بوده است.

وی همچنین به ورود ۱۱۰ هزار و ۸۸۱ خودرو از محور رامسر - چابکسر اشاره و خاطرنشان کرد: تردد خروجی از محور چابکسر - رامسر نیز ۱۱۱ هزار و ۴۹۶ خودرو بوده است که نسبت به مدت مشابه هفته گذشته ۴۱ درصد رشد در ورود و ۴۲ درصد رشد در خروج را نشان می دهد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه