پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۳۱۷۹
۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۸
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر مصوبات نشست هماهنگی ارائه خدمات گردشگری دریایی برای ایام نوروز ۱۴۰۲ را تشریح کرد.

تمهیدات بندر خرمشهر برای گردشگری ایمن نوروزی

اقتصاد دریا - نوراله اسعدی با تاکید بر اینکه خرمشهر هر ساله به صورت گسترده میزبان گردشگران و مسافران نوروزی است، اظهار داشت: رودخانه کارون و گردشگری دریایی یکی از ظرفیت‌ها و جاذبه‌های توریستی خرمشهر به شمار می‌رود که همواره گردشگران و مسافران نوروزی نسبت به آن رغبت نشان داده‌اند.

وی عنوان کرد: بر همین اساس و برای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی، اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر نسبت به رونق این ظرفیت بکر و پیشرفت شهر نسبت به توسعه این ظرفیت توجه اساسی داشته است.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: بندر خرمشهر در راستای توسعه گردشگری و شکوفایی اقتصادی منطقه ۸ پست اسکله گردشگری دریایی در خرمشهر احداث کرد که در سال گذشته با استقبال گسترده گردشگران روبه‌رو و موجب ایجاد اشتغال و نشاط در سطح منطقه شد.

اسعدی بیان کرد: امروز نیز نشست هماهنگی و آماده‌سازی گردشگری دریایی برای ایام نوروز سال ۱۴۰۲ در اداره کل بندر و دریانوردی خرمشهر برگزار شد.

به گفته وی‌؛ در این نشست مقرر شد ۶ فروند شناور و قایق با ۵۰ خدمه در دو شیفت و ۴۰ نفر بازرس، گارد و آتش‌نشان در ۲ شیفت در ایام نوروز حضور پیدا کنند.

مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: استقرار ۴ دستگاه کانکس، ایجاد ایستگاه آتش‌نشانی و انجام تمهیدات لازم برای ارائه خدمات ایمنی از دیگر مصوبات این نشست بود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه