پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۲۴۵۳
۰۶ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۰
مسلما نشانه‌های بارداری دختر و پسر تفاوت‌های مشخصی با هم دارند که ویار به غذا‌های ترش و خشک شدن پوست از علائم بارداری پسر می‌باشد.

بارداری

بوق خبر - مسلما نشانه‌های بارداری دختر و پسر تفاوت‌های مشخصی با هم دارند که ویار به غذا‌های ترش و خشک شدن پوست از علائم بارداری پسر می‌باشد.

نشانه های اینکه در طول بارداری نوزاد شما پسر است

بعد از ورود به دوره حاملگی بحث بارداری پسر و یا دختر با بروز علائم و نشانه‌هایی ثابت شده در مادر آغاز می‌شود، تغییراتی در جسم و روحیات زن حامله که خبر از پسر یا دختر بودن جنین‌ می‌دهد. به عنوان یک مادر بادرار، هیجان انگیز است که بدانید نوزاد درون شکم شما یک دختر کوچولوی زیباست یا یک پسر کوچولوی بامزه، این یک سوال است که احتمالا با آن آشنا هستید.

 

علائم پسر بودن جنین داخل شکم شمابیماری صبحگاهی؛ عدم داشتن بیماری صبحگاهی در بارداری پسر

هنگامی که شما بیماری صبحگاهی و یا حالت تهوع را تجربه نکردید، یکی از نشانه‌های داشتن نوزاد پسر است.

میزان ضربان قلب در دوران بارداری پسر

اگر متوجه شوید که ضربان قلب نوزاد شما کمتر از ۱۴۰ ضربه در دقیقه باشد، میتواند نشانه این باشد که شما یک نوزاد پسر باردار هستید.

ظهور آکنه در بارداری پسر

یکی از نشانه‌های اینکه شما یک نوزادپسر دارید، ظهور جوش و آکنه است، در دوران حاملگی به دلیل تغییرات هورمونی و عدم تعادل شما دچار تغییرات پوستی میشوید که اگر جنین شما پسر باشد

ویار به غذای ترش از علائم بارداری پسر است

زمانی که شما یک نوزاد پسر باردار هستید، میل زیادی به غذا‌های تند و شور دارید، یکی از نشانه‌های حامله بودن به جنین پسر ویار به خوردنی‌های ترش و شور است.

وضعیت شکم در بارداری پسر

وضعیت شکم شما یکی از نشانه‌های رایج است که میتواند جنسیت را مشخص کند و اگرشما میتوانید چیز‌های کمی را حمل کنید، نشان دهنده این است که شما یک نوزاد پسر در شکم خود حمل میکنید.

تغییر شخصیت

جنسیت نوزاد شما تاثیر کمی بر رفتار شما دارد، زنانی با طبیعت تهاجمی، جسورانه و غالب بیشتر احتمال دارد که یک نوزادپسر را حمل کنند و جنبه‌های رفتاری با افزایش سطح تستوسترون مرتبط است.

سایز سینه‌های مادری که پسر بارداری است

در دوران بارداری سایز سینه‌های شما افزایش میابد برای تامین شیر و تغذیه‌ی نوزاد تازه متولد شده، زمانی که شما یک نوزاد پسر را حمل میکنید، سینه راست شما بزرگتر از سینه چپتان است.

سرد بودن پا‌ها در بارداری پسر

احساس دائمی سرما در پاهایتان در طول بارداری یکی از نشانه‌های واضح این است که شما یک نوزاد پسر باردار هستید

رشد موی سر در حاملگی و بارداری پسر

یکی دیگر از نشانه‌های رایج اینکه شما یک نوزاد پسر دارید، میزان رشد موی شما است، اگرنوزاد شما پسر باشد، موهایتان سریع‌تر از همیشه رشد میکند.

حالت خوابیدن در بارداری پسر

در طول بارداری، شما اغلب احساس خستگی میکنید، در چنین وضعیتی اگر شما بیشتر به سمت چپ میخوابید، نشان دهنده این است که شما یک نوزاد پسر دارید.

دست‌های خشک از علامت دیگر بارداری پسر است

دست‌های خشک و ترک خورده، یکی دیگر از نشانه‌های قابل توجه این است که شما یک نوزاد پسر دارید.

افزایش وزن در بارداری پسر

علاوه بر داشتن شکم گرد، افزایش وزن شما ارتباط قابل توجهی با جنسیت نوزادتان دارد، هنگامی که یک نوزاد پسر را حمل میکنید، وزن بیشتری در شکم شما قابل مشاهده است. برخلاف مادرانی که نوزاد دختر باردار هستند و وزنشان در سراسر بدن به خصوص در صورتشان توضیع میشود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ کارتن
پیشخوان روزنامه