پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۲۲۲۹
۱۳ آذر ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۰
بسیاری از افراد تصور می‌کنند که ست کیف و کفش به معنای یک کیف و کفش یک جنس، یک‌رنگ و یک شکل است. اما این روز‌ها بسیاری از طراحان مد ایده‌های جدیدی معرفی کرده‌اند.

ست کیف و کفش

بوق خبر - چند سال اخیر بسیاری از خانم‌ها پیش از خرید کیف و کفش به این نکته توجه داشتند که حتما جنس، مدل و رنگ آن با یکدیگر همخوانی داشته باشد. از این رو خرید ست کیف و کفش زنانه توجه بسیاری را به خود جلب می‌کرد. اما این روز‌ها تمرکز ویژه‌ای بر روی آزادی در انتخاب پوشاک وجود دارد. در این مطلب از مجله دلتا تعدادی ست کیف و کفش جذاب را بیان می‌کنیم.

ست کیف و کفش هم‌رنگ

یکی از کلاسیک‌ترین ست‌های کیف و کفش زنانه آن است که هر دو را در یک طیف رنگی یا کاملا یک‌دست و هم‌رنگ انتخاب کنید. برای مثال بسیاری از آقایان می‌توانند در محیط کاری رسمی یک کیف چرم مشکی را به همراه کفش چرم مشکی مردانه ست کنند. این استایل کلاسیک هرگز از دنیای مد و فشن خارج نخواهد شد و همچنان در گروه استایل‌های پرطرفدار و محبوب خواهد بود.

ست کیف و کفش سفید و مشکی

سفید و مشکی رنگ‌های کلاسیکی هستند که هرگز محبوبیت خود را از دست نخواهند داد. معمولا این رنگ کیف و کفش زنانه در استایل رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این حال توصیه می‌کنیم به منظور زیباتر شدن استایل خود تمام لباس‌های شما مشکی باشند و تنها از دو آیتم سفید استفاده کنید یا بالعکس تمام لباس‌های شما سفید باشد و تنها از دو آیتم مشکی استفاده کنید.

ست کفش کتانی و کیف کمری

کیف کمری یکی از ترند‌های پرطرفدار و متفاوت امسال است و خانم‌ها و آقایان جوانی که به استایل کژوال یا غیررسمی و اسپرت علاقه دارند، می‌توانند با کمک ست کفش کتانی و کیف کمری، استایل خود را متفاوت و چشم‌گیر کنند.

ست کفش اسپرت و کیف چرم

شاید این مورد کمی عجیب به نظر برسد. اما ست کفش اسپرت و کیف چرم نه تنها عجیب به‌نظر نمی‌رسد، بلکه متفاوت است و با کمی خلاقیت جذاب و چشم‌گیر نیز خواهد بود. در این کیف و کفش زنانه منظور از کفش اسپرت می‌تواند یک کفش ورزشی یا یک کفش اسپرت تخت باشد. کیف چرم نیز می‌تواند یک کیف دوشی کلاسیک زنانه یا یک کیف دوشی که به کیف پستچی معروف است، باشد. این ترکیب کژوال و رسمی به کمی خلاقیت نیاز دارد که می‌توانید آن را به استایل اسمارت کژوال نیز تبدیل کنید.

افرادی که به استایل کلاسیک علاقه دارند، خرید ست کیف و کفش زنانه چرم یک انتخاب بی‌نظیر برای آن‌ها است. کیف و کفش چرم تنها برای استایل‌های رسمی و مجلسی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. بلکه افرادی که به استایل کژوال علاقه دارند نیز می‌توانند از این ست کیف و کفش جذاب بهره‌مند شوند.

ست کیف و کفش جیر

جیر پس از چرم محبوبیت بسیاری در دنیای مد و فشن دارد. یکی از پرطرفدارترین مدل‌های کفش جیر، کفش کالج مردانه یا زنانه است. این مدل کفش مناسب افرادی با استایل اسمارت کژوال است. در استایل اسمارت کژوال از لباس‌های نیمه رسمی استفاده می‌شود.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه