پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۸۶
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۷
شما هم مانند همه خانم‌ها شاید فکر کنید که در کشیدن خط چشم و آرایش چشم تبحر دارید، اما سخت در اشتباهید. در ادامه ۵ اشتباه رایج در کشیدن خط چشم و راه حل این اشتباهات را به شما معرفی می‌کنیم.

خط چشم کشیدن

بوق خبر - همانطور که انتخاب غلط در رنگ رژ لب و سابیه می‌تواند چهره شما رد زشت و دمده کند، اشتباهاتی در کشیدن خط چشم هم می‌توانید آرایش شما را زشت نشان دهد. در ادامه به شما ۵ اشتیاه رایج در کشیدن خط چشم و راه حل این اشتیاباهت را به شما معرفی می‌کنیم.

اشتباه اول در کشیدن خط چشم: همیشه خط چشم مشکی انتخاب می‌کنید

Bartlett یکی از آرایشگران معروف هالیوودی می‌گوید: بزرگترین توصیه من در انتخاب رنگ خط چشم، انتخاب رنگ متناسب با رنگ چشم‌های تان است. شما می‌توانید به جای استفاده از خط چشم مشکی، از خط چشم قهوه‌ای تیره، دودی، سورمه‌ای و خاکستری، با توجه به رنگ چشم و چوست تان استفاده کنید.

خط چشم کشیدن

اشتباه دوم در کشیدن خط چشم: استفاده از خط چشم مایع برای خانم‌هایی که دور چشم و روی پلک شان چروک دارند

Patinkin یکی دیگر از آرایشگران معروف هالیوودی می‌گوید خانم‌هایی که در قیمت پلک خود چروک دارند اگر از خط چشم مایع استفاده کنند، هنگام کشیدن خط چشم باعث می‌شود چین و چروک روی پلک شان ایجاد شده و چهره شان را مسن‌تر نشان دهد؛ بنابراین بهترین پیشنهاد برای این خانم‌ها استفاده از یک مداد نرم است.

اشتباه سوم در کشیدن خط چشم: همیشه یک خط واضح می‌کشید

برخلاف تصور عمومی، خط چشم شما همیشه لازم نیست یک خط زولانی و صاف باشد. به جای این کار می‌توانید با یک مداد نرم، یا برس آرایشی یک سایه کمی دقیقا روی مژه‌های تان بکشید و سپس آن را محو کنید.

خط چشم کشیدن

اشتباه چهارم در کشیدن خط چشم: استفاده بیش از حد از خط چشم برای پلک پایین

استفاده از خط چشم مایع برای پلک پایین باعث می‌شود چشم شما کوچک‌تر به نظر برسد. بهتر است در آرایش‌های سبک و روزمره برای پلک پایین از خط چشم استفاده نکنید و برای آرایش شب هم برای داخل چشم تان ار مداد سفید استفاده کرده و یک خط چشم باریک روی مژه‌های پایین تان بکشید.

اشتباه پنجم در کشیدن خط چشم: فکر می‌کنید در همه مکان‌ها باید از خط چشم استفاده کنید

در متد آرایشی خط چشم برای فرم دادن به چشم است، پس زمانی که شما چشم‌هایی زببا دارید می‌توانید تنها با یک ریمل و یک سایه لایت چشم تان را آرایش کنید. خط چشم بیشتر برای میهمانی‌های رسمی و شب مناسب است.

خط چشم کشیدن

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه