پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۴۲۲
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۵:۰۰
در این مطلب شما را با روش‌های از بین بردن زردی مو‌ها بعد ار دکلره آشنا می‌کنیم. هر چند که این زردی امری طبیعی می‌باشد و برای همه افراد رخ می‌دهد، ولی روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید.

رفع زردی مو

بوق خبر - برای رفع زردی مو ابتدا باید دلایل آن را بدانید تا بتوانید به خوبی این کار را انجام دهید و رنگ مو‌های خود را تغییر دهید. در ادامه همه چیز را درباره این که چرا مو‌ها زرد می‌شود و چگونه می‌توان این زردی را از بین برد برایتان توضیح می‌دهیم.

برای رفع زردی مو ابتدا باید دلایل آن را بدانید تا بتوانید به خوبی این کار را انجام دهید و رنگ مو‌های خود را تغییر دهید. در ادامه همه چیز را درباره این که چرا مو‌ها زرد می‌شود و چگونه می‌توان این زردی را از بین برد برایتان توضیح می‌دهیم.

عوامل شیمیایی

آب استخر، آب دریا و قرار گرفتن زیر نور خورشید به مدت زیاد می‌تواند رنگ موهایتان را تغییر دهد و توناژ زرد را در آن‌ها نمایان کند. بعد از رنگ کردن و دکلره کردن مو باید تا ۳ روز حمام نروید، زیرا شامپو‌هایی که استفاده می‌کنید باعث از بین رفتن رنگ اصلی شده و موهایتان به راحتی تغییر رنگ می‌دهد.

استفاده از دکلره‌های مناسب

پودر‌های دکلره دارای رنگ‌های مختلفی می‌باشد و هر رنگ برای حذف یک سری رنگ‌های مزاحم مانند نارنجی و زرد به کار می‌رود. برای این که زردی مو هایتان را از بین ببرید باید از دکلره‌هایی با رنگ بنفش استفاده کنید تا مو‌های شما بدون زردی و یا با زردی بسیار کم در آید. علاوه بر این‌ها کیفیت محصولی که انتخاب می‌کنید نیز اهمیت بسیار زیادی دارد بنابراین بهتر است از دکلره‌های با کیفیت استفاده کنید.

استفاده از اولاپلکس

این محصول علاوه بر محافظت از مو‌های شما در حین دکلره جلوی زرد شدن آن‌ها را نیز می‌گیرد، ولی زمان دکلره شدن مو را بالا می‌برد. یادتان باشد که نوع یک و دو این محصول را باید با هم استفاده کنید که یکی از آن‌ها به همراه دکلره و دیگری به تنهایی به عنوان ماسک مو به کار می‌رود.

استفاده از اکسیدان‌های با کیفیت و مناسب

اکسیدان‌ها بر اساس نوعی که دارند استفاده‌های مختلفی از آن‌ها می‌شود. به عنوان مثال نباید از اکسیدان ۱۲ درصد برای روشن کردن و دکلره کردن مو‌ها استفاده کنید، زیرا باعث شوک شدن مو هایتان می‌شود و مشکلات دیگری همچون زردی و نارنجی شدن مو‌ها را در پی دارد.

استفاده از واریاسیون مناسب

واریاسیون‌های نقره‌ای و بنفش می‌تواند زردی مو‌ها را کنترل کند بنابراین اگر مو هایتان بعد از دکلره زرد شده بود می‌توانید از این تکنیک برای از بین بردن این مشکل استفاده کنید. یادتان باشد که ار هر کدام از واریاسیون‌ها باید به اندازه یک نخود استفاده کنید و استفاده بیش از حد از آن‌ها منجر به رنگ‌های دیگری همچون ارغوانی و … می‌شود.

نکته: یادتان باشد که برای استفاده از واریاسیون باید از اکسیدان ۶ درصد استفاده کنید تا مو هایتان آسیب نبیند و واریاسیون‌ها عملکرد بهتری داشته باشند.

شامپو ضد زردی برای رفع زردی مو

آخرین روش پیشنهادی ما به شما استفاده از شامپو‌های سیلور یا شامپو بنفش می‌باشد. این کار کمک می‌کند تا زردی مو‌های شما گرفته شود و رنگ موهایتان زیبا‌تر و جذاب‌تر شود. این نوع شامپو‌ها در برند‌های مختلفی تولید می‌شود و باید بعد از شستن مواد دکلره از آن استفاده کنید. استفاده از این شامپو‌ها بسیار حساس می‌باد و تنها باید روی مو‌هایی که تازه دکلره شده است انجام شود و روی مو‌های رنگساژ شده نباید از شامپو ضد زردی استفاده کنید.

نکته: زرد شدن مو‌ها بعد از دکلره طبیعی می‌باشد و گا‌ها ممکن است مو هایتان نارنجی شود و این بستگی به پایه اصلی مو هایتان دارد. بهتر است برای روشن کردن پایه مو هایتان از یک فرد حرفه‌ای و کاربلد کمک بگیرید تا آسیبی به مو هایتان نرسد و رنگ موهایتان مطابق مورد انتخابی باشد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه