پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۳۶۵
۲۳ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۵
ابرو‌ها تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهری خانم‌ها دارند بنابراین بهتر است در هنگام فرم دادن به ابرو حساسیت لازم را به خرج بدهید تا ابرو‌هایی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

ابرو

بوق خبر - ابرو‌ها تاثیر زیادی روی زیبایی ظاهری خانم‌ها دارند بنابراین بهتر است شما در هنگام فرم دادن به ابرو حساسیت لازم را به خرج بدهید تا ابرو‌هایی خوش فرم و زیبا داشته باشید.

برای حالت دادن به ابرو‌ها روش‌های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید به کمک آن‌ها تغییرات مثبتی را در ظاهر خود ایجاد نمایید و جذابیت ظاهری تان را تکمیل نمایید.

انتخاب مدل ابرویی مناسب و مدل آرایشی بی نظیر برای ابرو‌ها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد و اگر شما ابرو‌هایی خوش فرم داشته باشید دیگر نیازی نیست که از مدل میکاپی غلیظ برای آرایش صورت خود استفاده نمایید از این رو فرم دادن به ابرو‌ها از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد.

توجه داشته باشید که برای حالت دادن به ابرو باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

۱. ابتدا به کمک موچین مو‌های اضافه ابرو‌ها را بردارید و به کمک براش مو‌ها را به سمت بالا ببرید.

۲. نقاط ضخیم ابرو‌ها را به کمک مداد ابرو پر نمایید توجه داشته باشید که مداد باید دو درجه تیره‌تر از رنگ مو‌های ابرو باشد همچنین اگر مو‌های شما تیره رنگ می‌باشند بهتر است مداد را دو درجه روشن‌تر انتخاب نمایید.

۳. ابروهایتان را به کمک برس ابرو یا برس تمیز و یک بار مصرف شانه بزنید. انجام این کار از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد، زیرا می‌توانید شکل طبیعی ابرو‌های خود را قبل از انجام میکاپ ببینید.

۴. به کمک مداد ابرو در قسمت زیر ابرو و داخل کمان ابرو و دنباله ابرو‌ها خط کمرنگی را بکشید. توجه داشته باشید که باید نقطه‌ای را به عنوان نقطه شروع ابرو مشخص نمایید سپس شروع به کشیدن مداد روی ابرو‌ها نمایید. کشیدن مداد روی ابرو‌ها را ادامه بدهید و سعی کنید که شکل طبیعی ابرو‌های خود را به کمک مداد پر نمایید همچنین نباید فرم ابروی خود را تغییر بدهید.

۵. برای پر کردن ابرو‌ها به کمک مداد ابتدا ضرباتی نرم و کوتاه را روی ابرو‌ها بکشید. نباید از مداد ابروی خشکی که دارای رنگ خیلی تیره است استفاده کنید همچنین اگر پوست شما روشن می‌باشد باید مداد ابرویی را انتخاب نمایید که دو درجه تیره‌تر از رنگ موهایتان باشد و اگر پوست گرم و تیره‌ای دارید باید مدادی را انتخاب نمایید که دو درجه روشن‌تر از رنگ اصلی موی شما باشد.

۶. استفاده از مداد ابرو به تنهایی باعث می‌شود تا فرم ابروی شما غیر طبیعی به نظر برسد بنابراین بهتر است در این مرحله سراغ سایه پودری بروید تا ظاهر ابروهایتان طبیعی‌تر شود. اگر به سایه ابرو دسترسی ندارید می‌توانید از سایه چشم مات استفاده نمایید، ولی توجه داشته باشید که رنگ سایه نباید خیلی تیره باشد. سایه پودری را به کمک فرچه ابرو زاویه دار یا قلمویی نازک روی ابرو‌های خود بزنید.

۷. برای تمیز کردن مرز ابروهایتان می‌توانید از کرم پودر یا کانسیلری که مقداری از رنگ طبیعی پوست شما روشن‌تر استفاده کنید و به کمک فرچه‌ای باریک قسمت بالا و پایین ابرو‌ها را پوشش بدهید تا فرم ابروهایتان بی نظیرتر شوند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
پیشخوان روزنامه