پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۳۴۴
۲۱ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۷:۲۷
نتیجه گرفتن از هر محصول پوستی نیاز به استفاده درست و به موقع دارد و کرم آبرسان نیز از این قائله مستثنا نیست.

مراقبت پوست

بوق خبر - نتیجه گرفتن از هر محصول پوستی نیاز به استفاده درست و به موقع دارد و کرم آبرسان نیز از این قائله مستثنا نیست.

روتین‌های پوستی مختلفی وجود دارد که برای سالم و شاداب نگه داشتن پوست از آن‌ها استفاده می‌شود که در بیشتر آن‌ها استفاده از کرم آبرسان یک اصل به شمار می‌آید.

داشتن پوست سالم و زیبا هدف نهایی همه است، و به همین بیشتر افرادی که روتین پوستی دارند ابتدا به دنبال محصول مناسب می‌گردند و بعد به دنبال استفاده درست از این محصولات هستند.

دانستن اینکه چگونه و چه زمانی باید پوست صورت خود را آبرسانی کنید تا بتوانید اثرگذاری آن را به حداکثر برسانید، به اندازه محصولاتی که استفاده می‌کنید اهمیت دارد.

کاری که زمانی بسیار ساده بود، در حال حاضر برای بسیاری گیج کننده شده است. به عنوان مثال میزان و زمان استفاده از کرم آبرسان با توجه به تغییر فصل فرق می‌کند.

۱. بلافاصله بعد از شستن صورت از کرم آبرسان استفاده کنید

در این لیست این زمان همان موقعی است که همه آن را می‌دانند و بیشتر مواقع کرم‌های آبرسان خود را در این زمان می‌زنند. بنابراین، به خاطر داشته باشید که بلافاصله پس از شستن صورت خود باید روی پوست مرطوب خود کرم آبرسان بزنید.

بهترین زمان برای استفاده از کرم آبرسان زمانی است که پوست شما مرطوب است، زیرا این امر می‌تواند باعث شود که رطوبت در پوست شما باقی بماند و از دست نرود و به اصطلاح در پوست قفل شود.

قبل از خشک شدن پوست پس از تمیز کردن، از کرم آبرسان خود استفاده کنید.

۲. قبل از خواب آبرسان بزنید

با استفاده از یک آبرسان فوق العاده قوی قبل از خواب، پوست را برای خواب خود آماده کنید و آن را در طول شب هیدراته می‌کنید. پوست شما در حالت خواب به حالت ترمیمی می‌رود، بنابراین اگر از محصولات حاوی مواد مفید برای خود استفاده کنید، می‌توانید مزایای بسیاری برای آن به ارمغان آورید.

۳. صبح‌ها از آبرسان استفاده کنید

ممکن است با خود بگویید که شب را با آبرسان خوابیدم و پوست هنوز آبرسان را دارد و بعد از شستشوی صورت در صبح (که باید این کار را انجام دهید)، تنها سراغ استفاده از مرطوب کننده بروید.

توجه داشته باشید که مرطوب کننده با آبرسان تفاوت دارد. تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده در این است که مرطوب کننده بعد از آبرسان استفاده می‌شود تا به نوعی جلوی از بین رفتن رطوبت پوست را بگیرد.

مرطوب کننده باید آخرین مرحله در روتین مراقبت از پوست شما قبل از استفاده از پرایمر یا کرم‌های پایه باشد. حتی در یک روتین آرایش نیز این ترتیب وجود دارد.

۴. قبل و بعد از پرواز کرم آبرسان بزنید

در حالی که در سفر‌ها از ذوق خود سفر، پا به هواپیما می‌گذاریم، اما باید بدانید که محیط هواپیما بسیار خشک و سرد است. این می‌تواند روی پوست شما تأثیر بگذارد، بنابراین بعد از شستشوی پوست صورت خود بدون استفاده از شوینده و تنها با یک میسلار واتر، پوست خود را برای زدن آبرسان و بعد مرطوب کننده آماده کنید. پس از فرود نیز، در صورت احساس خشکی پوست، این عمل را تکرار کنید.

۵. هنگامی که در حال خروج از خانه هستید از آبرسان استفاده کنید

بیشتر افراد در زمان خارج شدن از خانه تنها به این فکر می‌کنند که یا مرطوب کننده بزنند و یا تنها از ضد آفتاب استفاده کنند. اما باید به این نکته توجه کرد که پوست شما در طول زمان رطوبت خود را از دست می‌دهد و شما باید قبل از زدن مرطوب کننده و ضد آفتاب حتما آن را با آبرسان رطوبت رسانی کنید.

ثابت نگه داشتن روتین مراقبت از پوست – که شامل کرم آبرسان دو بار در روز است – همیشه یک ایده هوشمندانه است. از بین رفتن رطوبت لازم پوست می‌تواند تأثیر نامطلوبی داشته باشد که ممکن است این اثر منفی چیزی بیشتر از زدن جوش‌ها و آکنه‌های ناگهانی باشد.

۶. وقتی می‌خواهید آرایش کنید، کرم آبرسان بزنید

استفاده از کرم‌های آبرسان قوی راهی برای شادابی، آبرسانی و طبیعی جلوه دادن پوست در زمان آرایش است. در حالی که ممکن است فکر کنید که لوازم آرایش می‌توانند لایه زیرین پوست را پوشش دهند و کم آب بودن پوست نمایان نشود، اما باید بدانید که عدم آبرسانی و خشک بودن پوست آرایش را نیز بد نشان می‌دهد.

۷. قبل از تماس‌های تصویری آنلاین از کرم آبرسان استفاده کنید

اگر از خانه به صورت دورکار کار می‌کنید، یا کار شما به صورت کلی در خانه است، یا چند روز در هفته در مورد کار خود به صورت تصویری باید گزارش دهید، به هر حال ممکن است پیش آید که تماس‌های تصویری آنلاین برگزار کنید.

استفاده از آبرسان، ابتدا باعث شاداب و شفاف نشان دادن پوست شما می‌شود و بعد، اگر این محصول را همراه با ضد آفتاب استفاده کنید مضرات نور آبی دستگاه را که باعث لک افتادن روی پوست می‌شود را به صفر می‌رسانید.

این‌ها همه مواقعی بود که شما باید در آن‌ها حتما از کرم آبرسان استفاده کنید.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه