پایگاه خبری اقتصاد دریایی

کد خبر: ۱۴۱۵
۲۷ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۰:۰۰
دمنوش‌های گیاهی مملو از آنتی اکسیدان‌ها و سایر مواد سالم، انرژی را افزایش می‌دهند، به مبارزه با رادیکال‌های آزاد کمک می‌کنند و باعث ایجاد آرامش می‌شوند.

دمنوش‌

بوق خبر - دمنوش های گیاهی مملو از آنتی اکسیدان ها و سایر مواد سالم ، انرژی را افزایش می دهند ، به مبارزه با رادیکال های آزاد کمک می کنند و باعث ایجاد آرامش می شوند.

چای بنفشه شیرین

برای فشار‌های عصبی، خستگی جسمی و روحی و تحریک پذیری عالی است. بنفشه شیرین برای شکایت دستگاه گوارش نیز استفاده می‌شود و یک ضد التهاب مفید است.

چای گل گلی

مزایای سلامتی شامل توانایی کاهش اضطراب، درمان اختلالات خواب و جلوگیری از افسردگی است.

چای آویشن

آویشن مملو از آنتی اکسیدان‌های فراوان، ممکن است به کنترل التهاب و کاهش فشار خون کمک کند. همچنین دارای خواص ضد باکتریایی قوی است.

چای بابونه

به کاهش استرس و اضطراب کمک می‌کند و باعث آرامش سیستم عصبی پاراسمپاتیک می‌شود. همچنین می‌تواند برای درمان اختلالات گوارشی استفاده شود.

چای رویبوس

فشار خون و گردش خون را بهبود می‌بخشد. همچنین شناخته شده است که مو‌ها را قوی و سلامت پوست را حفظ می‌کند. Rooibos همچنین می‌تواند باعث کاهش وزن شود.

چای گزنه

بسیار مفید در مبارزه با عفونت، سایر خواص چای گزنه شامل کاهش قند خون، فشار خون و کلسترول بد است.

چای جوانه گل رز

برای پوست مفید است و سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند.

چای زنجبیلی

زنجبیل تند به شل شدن روده‌ها در صورت سندرم روده تحریک پذیر کمک می‌کند. این می‌تواند از تهوع و استفراغ مرتبط با بیماری جلوگیری کند و همچنین در جلوگیری از سوزش سر دل موثر است.

چای یاسمن

چای یاسمن را برای کاهش وزن، تقویت قلب سالم و بهبود سیستم ایمنی بدن بنوشید.

چای مریم گلی

مریم گلی برای مشکلات گوارشی از جمله کاهش اشتها، درد معده و اسهال استفاده می‌شود. همچنین می‌تواند به عنوان یک ضد التهاب عمل کند.

چای اکالیپتوس

اکالیپتوس علاوه بر اینکه متحد بزرگی در مبارزه با عفونت‌های تنفسی است، سفتی و تورم را تسکین می‌دهد و یک تقویت کننده انرژی عالی است.

چای قاصدک

چای قاصدک می‌تواند به محافظت در برابر کم خونی، بهبود هضم و تقویت استخوان‌های قوی کمک کند. همچنین ممکن است به کاهش وزن کمک کند.

چای لیمو و زنجبیل

با کاهش تحریک، تورم و التهاب، درد را تسکین می‌دهد. ترکیب لیمو و زنجبیل نیز می‌تواند به هضم غذا کمک کند.

چای رزماری

چای رزماری در کاهش علائم سرماخوردگی، سردرد، بهبود حافظه و تقویت سیستم ایمنی و گردش خون مفید است.

چای نعنا فلفلی

نعناع فلفلی تهوع را تسکین می‌دهد و اغلب در برابر استفراغ موثر است.

چای برگ زیتون

برگ زیتون برای سلامت قلب و عروق و عملکرد مغز مفید است. حمایت از کاهش وزن و توانایی کاهش فشار خون از دیگر مزایای سلامتی است.

چای زالزالک

یک فنجان چای زالزالک انرژی شما را افزایش می‌دهد. مزایای دیگر آن شامل کمک به درمان بیماری‌های پوستی و تنظیم فشار خون است.

چای برگ تمشک

برای حالت تهوع و گرفتگی مفید است. همچنین برای آفتاب سوختگی، اگزما، بثورات و سایر تحریکات پوستی بنوشید.

چای شوید

روغن‌های موثر در شوید، به عنوان خوشبو کننده نفس عمل می‌کند، همچنین به آزادسازی گاز کمک کرده و در نتیجه نفخ را کاهش می‌دهد.

چای زردچوبه

زردچوبه برای خواص دارویی، آنتی اکسیدانی و ضد التهابی خود هزاران سال است که مورد استفاده قرار می‌گیرد.

چای بادرنجبویه

چای بادرنجبویه باعث کاهش تحریک ناشی از بیماری آلزایمر شده است. اما استفاده رایج‌تر از آن به سادگی کمک به کاهش بی خوابی است.

چای والرین

والرین همچنین به عنوان داروی خواب آور مورد تشویق قرار می‌گیرد. علاوه بر این، این گیاه همه کاره یک مسکن طبیعی است و می‌تواند اضطراب را کاهش دهد.

چای مالین

از عملکرد سالم ریه پشتیبانی می‌کند و به عنوان یک خلط آور طبیعی عمل می‌کند. مالین ممکن است التهاب، به ویژه نای را کاهش دهد.

چای گل رز

گل رز با دارا بودن خواص عالی برای تقویت سیستم ایمنی، در برابر عفونت‌های باکتریایی و ویروسی محافظت می‌کند. همچنین می‌تواند به کاهش وزن کمک کند.

چای جینسینگ

جینسینگ اصالتاً اهل کره است و به دلیل ترکیبات ضد سرطان زا و سهولت مبارزه با مشکلات معده و یبوست مشهور است.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
نظر:
نیازمندی‌ها
تبلیغات متنی
چاپ افست
چاپ دیجیتال
چاپ کارتن
نشان تجارت
آیت ماندگار
اخبار ورزشی
پیشخوان روزنامه